Spotkanie z premierem w KrakSpot.tv

11-02-2010, 13:50

Najnowszy odcinek videocastu KrakSpot.tv, prowadzonego przez Marcina Jaśkiewicza i Dominika Szarka, poświęcony został debacie premiera Donalda Tuska z przedstawicielami polskiej branży internetowej, które odbyło się w ubiegłym tygodniu.

W piątek, 5 lutego w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów doszło do spotkania premiera Donalda Tuska z przedstawicielami internautów oraz organizacji pozarządowych. Debata dotyczyła przede wszystkim Rejestru Stron i Usług Niedozwolonych, czyli pomysłu rządu na walkę z e-hazardem i pornografią dziecięcą. W czasie spotkania padło kilka pozytywnych deklaracji, ale więcej było "przedstawiania stanowisk" niż rzeczywistej dyskusji - wiele osób śledzących debatę uznało ją za zbyt teatralną.

Z szóstego odcinka KrakSpot.tv dowiemy się, w jaki sposób przebiegało spotkanie, jakim efektem się zakończyło oraz poznamy subiektywne zdanie prowadzących na ten temat.

W programie zaprezentowano także serwis Aardvark służący do zadawania dowolnych pytań globalnej społeczności. Za jego pomocą możemy uzyskać informacje na przykład odnośnie polecanej restauracji w obcym mieście.

>> Obejrzyj poprzedni odcinek KrakSpot.tv


Źródło: KrakSpot.tv
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy