Spotify dla studentów, kolejny bank z BLIKiem, hala rozrywki VR. Przegląd #ebiznes

20-04-2017, 09:25

W dzisiejszym przeglądzie m.in. o wprowadzeniu oferty Spotify dla studentów, coraz większym zainteresowaniu banków płatnościami BLIK i sposobie na wykorzystanie VR w rozrywce. Zapraszamy do lektury.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


  • Allianz Polska we współpracy z Best of X poszukuje innowacyjnych startupów (poniżej 5 lat działalności) z rynku finansowo-technologicznego. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wyłonionych 10 najciekawszych projektów, które zostaną zaprezentowane przed przedstawicielami Grupy Allianz w Polsce i zyskają możliwość wdrożenia w działalności Grupy (źródło: materiał prasowy Allianz Polska).
  • Coraz więcej branż stawia na media społecznościowe. Spółka Grupa Ożarów SA nawiązała współpracę z agencją Social Media London Style. Współpraca obejmie m.in. przygotowanie, wdrożenie i optymalizację strategii na kanałach: Facebook, Instagram i YouTube (źródło: materiał prasowy Social Media London Style).
  • Spotify wprowadził w 33 krajach na świecie (w tym w Polsce) ofertę Spotify Premium dla studentów. Katalog ponad 30 milionów utworów z trybem offline i bez reklam dostępny jest za połowę normalnej ceny. Warunkiem jest przejście procesu weryfikacji (źródło: materiał prasowy Spotify).
  • Polski Standard Płatności i Raiffeisen Bank Polska podpisały umowę o uczestnictwie w systemie płatności mobilnych BLIK. W drugiej połowie roku klienci banku za pomocą BLIKa będą mogli płacić w sklepach internetowych i stacjonarnych oraz wypłacać gotówkę z bankomatów (źródło: materiał prasowy Raiffeisen Bank Polska).
  • MagicVR, spółka z portfela Tech Invest Group, otwiera we Wrocławiu pierwszą w Polsce halę rozrywki wirtualnej rzeczywistości (sprzęt HTC VIVE oraz Oculus Rift). Na początku gracze będą mogli zagrać w premierową produkcję MagicVR – „Zombie VR Squad" (źródło: materiał prasowy Tech Invest Group).

Zapraszam do czytania i komentowania. Jeśli traficie na świeży lub ponadczasowy tekst poświęcony e-biznesowi, napiszcie do mnie: jr@di24.pl - możliwe, że zamieszczę informację o nim w kolejnym przeglądzie.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag przegląd e-biznestag e-biznes
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.