Społecznościowy serwis dla organizacji non profit

23-08-2008, 13:23

Irlandzka firma Ammado Internet Services jakiś czas temu uruchomiła serwis społecznościowy dla trzeciego sektora - zarówno organizacji non profit, jak i osób prywatnych w jakikolwiek sposób zaangażowanych w tego typu działalność. Teraz stara się zainteresować nim Polaków.

Platforma ammado ma na celu ułatwić wymianę idei i komentarzy pomiędzy organizacjami non profit z całego świata, a także na linii osoby prywatne - organizacje pożytku publicznego. Pomoże to działaczom społecznym dotrzeć ze swymi pomysłami do szerokiego, międzynarodowego grona użytkowników.

Serwis umożliwia łączenie się zarówno w otwarte dla szerszego grona, jak i zamknięte (prywatne) społeczności, co wykorzystuje się do tworzenia bezpiecznych platform komunikacyjno-dyskusyjnych dla członków danej organizacji. Witrynę zaopatrzono w specjalne funkcje takie, jak przygotowywanie petycji i kampanii online, tworzenie banków multimediów i dokumentów.

W najbliższym czasie profile organizacji zostaną wzbogacone o możliwość przekazywania im funduszy bezpośrednio z profilu w ammado. Założenie konta w serwisie jest bezpłatne zarówno w przypadku organizacji, jak i zwykłych użytkowników.

Dotychczas w ammado zarejestrowało się ponad 2000 organizacji non profit i pożytku publicznego z całego świata, m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Meksyku, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Holandii, Włoch, Polski (obecnie około 100 organizacji), Belgii, Szwajcarii, Danii, Japonii, Indii, Australii, Singapuru, Ekwadoru i Hiszpanii.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy