Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Sophos i Konica Minolta dla MŚP. Merlin w e-Izbie. Przegląd #ebiznes

26-06-2017, 12:11

W dzisiejszym przeglądzie znalazło się szczególnie dużo informacji o nowych partnerstwach między firmami w e-biznesie. Na rynku zapowiadają się nowe, ciekawe rozwiązania. Zapraszam do lektury.

  • Sophos i Konica Minolta wspólnie integrują Sophos XG Firewall i Sophos Wireless z Workplace Hub - rozwiązaniem dla MŚP obejmującym podstawowe funkcje automatyki biurowej, systemy bezpieczeństwa, narzędzia zarządzania urządzeniami IOT i przestrzeń do przechowywania danych. Ma powstać rozwiązanie łatwe do wdrożenia i zarządzania dla firm nie posiadających rozbudowanych zespołów bezpieczeństwa (źródło: materiał prasowy firmy Sophos).
  • W Izbie Gospodarki Elektronicznej jest blisko 200 firm, a ostatnio dołączyły do niej dwie kolejne: Merlin Group S.A. oraz Vindicat. Merlin deklaruje, że chce mieć realny wpływ na rodzimy rynek e-commerce, zaś Vindicat chce edukować przedsiębiorców w zakresie swojej działalności (źródło: materiał prasowy e-izby).
  • Agora jest pierwszym wydawcą w Polsce, na którego stronach wyświetlane są reklamy sieci Facebook Audience Network w technologii header bidding. Reklamy sieci emitowane są na stronach mobilnych Gazeta.pl i Wyborcza.pl z zachowaniem tych samych zasad kierunkowania, pomiaru i emisji, które obowiązują na Facebooku (źródło: materiał prasowy Agory).
  • Integrated Solutions (IS), wyspecjalizowany integrator ICT należący do Orange Polska i Accenture nawiązały współpracę, by poszerzyć usługi IS o consulting i dostarczanie kompleksowych projektów w zakresie infrastruktury Data Center oraz budowy i migracji aplikacji biznesowych (źródło: materiał prasowy Integrated Solutions).
  • Katowicki deweloper Jujubee przedstawił harmonogram wydawniczy na lata 2017-2020. Największą niespodzianką jest zapowiedź drugiego (po planowanym na początek 2018 roku "Kursku") dużego tytułu - gry o roboczej nazwie „Konklawe” nawiązującej do historii rodziny Borgiów. Od września rozpoczyna się realizacja nowego symulatora, planowana jest także kontynuacja „Realpolitiks”. Jujubee zamierza też złożyć dwa wnioski o dofinansowanie projektów o wartości 5 mln zł. w ramach sektorowego programu GameINN (źródło: materiał prasowy Jujubee).

Zapraszam do czytania i komentowania. Jeśli traficie na świeży lub ponadczasowy tekst poświęcony e-biznesowi, napiszcie do mnie: jr@di24.pl - możliwe, że zamieszczę informację o nim w kolejnym przeglądzie.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik