Smartfony z Windows Phone 7 Mango zadebiutują pierwszego września

12-08-2011, 10:00

Potwierdzają się wcześniejsze doniesienia, które wskazują, że Microsoft chce uczynić swoją platformę bezpośrednią konkurencją dla nowego iPhone'a.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Ostatnio spekuluje się, że następca poprawki Mango może być skierowany dla tańszych telefonów. Tymczasem kolejne źródła potwierdzają zbliżającą się premierę zaktualizowanej platformy od Microsoftu.

>>Czytaj także: Windows Phone 7 Tango dla tańszych smartfonów?

Sonda
Czy ściąganie na klasówce to oszustwo?
  • tak
  • nie
  • nie mam zdania
wyniki  komentarze

Gigant z Redmond zakończył prace nad Windows Phone 7 Mango już w ubiegłym miesiącu, a obecnie system jest w rękach producentów smartfonów, którzy dopasowują go do własnych potrzeb. Serwis Poclet-Lint poinformował, że kilka jego niezależnych źródeł doniosło o premierze Mango, która ma się odbyć już pierwszego września.

Poprzednio Microsoft wspominał w związku z datą premiery wyłącznie o jesieni, zatem całość zostanie zaprezentowana deweloperom i użytkownikom znacznie wcześniej niż się spodziewano. Prawdopodobnie nie bez znaczenia jest tu przewidywane na ten sam okres wydanie nowego iPhone'a, z którym nowy Windows Phone ma bezpośrednio konkurować.

Poclet-Lint zauważa dodatkowo, że w związku z tak wczesną datą premiery producenci tacy, jak Samsung, Acer, ZTE czy LG, będą mogli zaprezentować swoje nowe urządzenia z Mango na targach IFA w Berlinie, które mają rozpocząć się już drugiego września. Wydanie poprawki Mango zostało zapowiedziane w lutym na barcelońskim MWC.

>>Czytaj także: Motorola gotowa na współpracę z Microsoftem


Źródło: Pocket-Lint


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag ZTEtag Windows phonetag smartfonytag Samsungtag MWCtag Microsofttag LGtag IFAtag Acer
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.