Smartfony z Windows Phone 7 Mango zadebiutują pierwszego września

12-08-2011, 10:00

Potwierdzają się wcześniejsze doniesienia, które wskazują, że Microsoft chce uczynić swoją platformę bezpośrednią konkurencją dla nowego iPhone'a.

Ostatnio spekuluje się, że następca poprawki Mango może być skierowany dla tańszych telefonów. Tymczasem kolejne źródła potwierdzają zbliżającą się premierę zaktualizowanej platformy od Microsoftu.

>>Czytaj także: Windows Phone 7 Tango dla tańszych smartfonów?

Sonda
Czy ściąganie na klasówce to oszustwo?
  • tak
  • nie
  • nie mam zdania
wyniki  komentarze

Gigant z Redmond zakończył prace nad Windows Phone 7 Mango już w ubiegłym miesiącu, a obecnie system jest w rękach producentów smartfonów, którzy dopasowują go do własnych potrzeb. Serwis Poclet-Lint poinformował, że kilka jego niezależnych źródeł doniosło o premierze Mango, która ma się odbyć już pierwszego września.

Poprzednio Microsoft wspominał w związku z datą premiery wyłącznie o jesieni, zatem całość zostanie zaprezentowana deweloperom i użytkownikom znacznie wcześniej niż się spodziewano. Prawdopodobnie nie bez znaczenia jest tu przewidywane na ten sam okres wydanie nowego iPhone'a, z którym nowy Windows Phone ma bezpośrednio konkurować.

Poclet-Lint zauważa dodatkowo, że w związku z tak wczesną datą premiery producenci tacy, jak Samsung, Acer, ZTE czy LG, będą mogli zaprezentować swoje nowe urządzenia z Mango na targach IFA w Berlinie, które mają rozpocząć się już drugiego września. Wydanie poprawki Mango zostało zapowiedziane w lutym na barcelońskim MWC.

>>Czytaj także: Motorola gotowa na współpracę z Microsoftem


Źródło: Pocket-Lint
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag ZTEtag Windows phonetag smartfonytag Samsungtag MWCtag Microsofttag LGtag IFAtag Acer
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy