Skupiona kamera i prawdziwe kolory na. Przegląd #sprzęt

02-05-2017, 15:00

Producenci sprzętu mają kolejne oferty dla graczy i dla twórców - w dzisiejszym przeglądzie znajdziecie m.in. zestaw głośników i nowe monitory. Zapraszamy do lektury.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


  • Aver PTC500 to kamera PTZ (Pan-Tilt-Zoom) z automatycznym śledzeniem obiektu (auto trackingiem). Sprawdza się w zastosowaniach wideokonferencyjnych, a także do rejestracji oraz transmisji strumieniowych wykładów i konferencji - można śledzić postać tak, aby znajdowała się w centralnym miejscu kadru, nawet jeśli kamera widzi inne osoby. Kamera zapewnia łatwą konfigurację i jest objęta 3-letnią gwarancją (źródło: materiał prasowy ViDiS).
  • Aspire U27 i Aspire Z24 to dwa nowe laptopy typu all-in-one produkcji Acer, cechujące się smukłością (odpowiednio 12 i 11 mm grubości), zastosowaniem procesora 7th Gen Intel Core, ekranowi Full HD i specjalnym subwooferem (podbicie niskich tonów). Ciekawostką technologiczną jest zastosowanie pasywnego system chłodzenia LiquidLoop™ (patent Acer), który umożliwia cichą pracę, dzięki wykorzystaniu odparowywania i kondesacji cieczy do przenoszenia i rozpraszania ciepła (źródło: materiał prasowy Acer).
  • Creative wprowadza na rynek Sound BlasterX Kratos S5 - zestaw głośników 2.1 premium z dźwiękiem przestrzennym 7.1 i podświetleniem. To najwyższy model w serii BlasterX adresowanej do graczy - na jego jakość składają się m.in. obudowa z drewna, szerokie pasmo, specjalny subwoofer, dźwięk przestrzenny 7.1 zapewniany przez specjalne oprogramowanie. Ciekawostką jest programowalny system oświetlenia Aurora Reactive, który pozwala dostosować kolor oświetlenia LED do gry (źródło: materiał prasowy Creative).
  • Nowe monitory 4K o kinowych proporcjach HP DreamColor Z31x Studio i HP DreamColor Z24X przeznaczone są dla artystów, fotografów i twórców filmów. Wśród szeregu zalet nowych monitorów, producent podkreśla rzetelne i dokładne odwzorowane kolorów, wbudowany kolorymetr (model Z31x) czy funkcje usprawniające pracę nad projektem (źródło: materiał prasowy HP).
  • Konsola PlayStation 4 trafia do sieci handlowych ze specjalną ceną. Za urządzenie PS4 500GB chętni zapłacą od 999 zł - oferta wiąże się m.in. z nadchodzącym sezonem pierwszych komunii, na które konsole są jednym z chętniej kupowanych prezentów (źródło: materiał prasowy Sony).

Zapraszam do czytania i komentowania. Znacie nowość wartą zasygnalizowania? Napiszcie do mnie: jr@di24.pl - możliwe, że Wasza informacja trafi do kolejnego przeglądu.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag ViDiStag Sonytag PlayStation 4tag hptag Creativetag Acer
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.