Skąd wziąć pieniądze na start i rozwój biznesu? Dowiesz się podczas urodzinowego Płockampu

26-05-2017, 22:41

Płockamp to, dobrze już rozpoznawalne w Płocku, spotkania dla osób zainteresowanych nowymi technologiami, startupami czy social media. Kolejne, ósme już spotkanie zapowiada się równie interesująco co poprzednie, w dodatku będzie to jubileuszowe spotkanie, ponieważ Płockamp kończy 2 lata! Gospodarzem spotkania i Partnerem Wydarzenia jest Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny.

Tym razem o tym skąd wziąć pieniądze na start i rozwój biznesu opowie Małgorzata Gontarek. Małgorzata od paru lat jest związana z branżą nowych technologii, marketingiem internetowym i polską sceną startupową. Realizuje się w kilku projektach m.in jako właścicielka agencji interaktywnej WebTango.pl oraz członkini organizacji pozarządowych, takich jak np. Fundacja Startup Poland, Fundacja Pierwsze Miejsca są Zawsze Wolne. W Płocku stara się zbudować ekosystem startupowy.

O tym jak skalować technologie przy pomocy większego brata opowie Adrian Milnikel, Project Growth Executive w Akceleratorze Startup Spark. Adrian opowie o współpracy startupów z korporacjami i zdradzi dlaczego warto przystąpić do programu akceleracyjnego.

W bloku "Rób Internety w Płocku"  zaprezentuje się Marcin Gerwatowski z firmy Infracom. Podczas wywiadu opowie m.in. o tym jak powinna wyglądać strona internetowa, żeby firmy mogły czerpać z niej nie tylko profity wizerunkowe ale i sprzedażowe.

 

Wydarzenie odbędzie się w dniu 30 maja (wtorek), o godzinie 17:30. Spotkanie jest bezpłatne.

 

Partnerami Wydarzenia są Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny, Urząd Miasta Płocka i Cifal Płock. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Płocka.

 

Rejestracja na wydarzenie na stronie: plockamp.pl

 

Hasztagi na Twitterze i w pozostałych social media: #startupplock #plockamp


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag startupytag patronat DItag Płockamptag Płocktag finansowanie
To warto przeczytać
fot. PhotoMIX
fot. Babbel


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: