Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Silver Tsunami zbliża się do Polski

14-10-2015, 18:55

Silver Tsunami zbliża się do Polski. Do 2029 roku 44% społeczeństwa stanowić będą osoby starsze, po 50 roku życia. Startup Sprint odpowiada na potrzeby współczesnego społeczeństwa i wspiera powstawanie innowacyjnych rozwiązań dla grupy 50+.

Jak wynika z badań, grupa 50+ w 2029 roku będzie stanowiła 44% ogółu społeczeństwa w Polsce. Obecnie jest najszybciej rozwijającą się grupą pod względem liczebności. W jej obrębie zaszły zmiany dotyczące stylu życia, aktywności, postrzegania świata. Dlatego dojrzałym konsumentom będzie dedykowany Startup Sprint Silver Tsunami. Wszystkich, którzy mają pomysł na produkt, usługę lub aplikację dla 50+, zapraszamy w dniach 16-18 października do Krakowa.

Silver Tsunami

Startup Sprint Silver Tsunami to trzydniowe wydarzenie, w czasie którego uczestnicy pracują nad pomysłami pod przewodnictwem ekspertów z różnych branży. Celem projektu jest zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności dzięki pracy z mentorami, budowanie skutecznych koncepcji biznesowych oraz aktywizacja grupy 50+ w ramach tworzenia świadomego społeczeństwa. W Startup Sprint mogą wziąć udział osoby, które mają pomysł na biznes, chcą dołączyć do zespołu oraz te, które mają już firmę. Warunkiem udziału w finałowych prezentacjach i możliwość otrzymania nagród jest prezentacja wypracowanych w czasie weekendu postępów.

Swoim bogatym doświadczenie uczestników będą wspierać m.in. Richard Lucas - Anioł Biznesu, Michał Zawada z Business Link Kraków, Marek Wawro z Azimo, Sebastian Kolisz z Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, Filip Dębowski z hub:raum, Adam Komarnicki z Innovation Nest, Jan Marczyński z JWMS Jakubowski Wiese Mazgaj Staszek radcowie prawni s.c.

Zapraszamy zdolnych i kreatywnych ludzi do pracy nad pomysłami. Ilość miejsc jest ograniczona, a udział bezpłatny, wystarczy się zarejestrować na stronie silvertsunami.startupsprint.org