Serwis randkowy dla zakażonych

10-10-2006, 03:44

W połowie września wystartował nowy serwis randkowy, tym razem inny niż wszystkie, bo dla osób zakażonych chorobami przenoszonymi drogą płciową (z ang. STD). Jest to pierwsza tego typu strona dostępna dla mieszkańców Wielkiej Brytanii i Irlandii, zarażonych m.in. wirusem HIV.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Pomysł na powstanie takiej witryny zrodził się w głowie pewnej Brytyjki, która dowiedziała się, że jest zakażona STD. W obawie, że nie znajdzie nigdy partnera, chciała poznawać nowych przyjaciół, nawiązać kontakt z osobami, które przeżywają to samo, co ona.

Przeszukując internet dowiedziała się, że wszelkie strony randkowe dla ludzi zakażonych istniały tylko w Stanach Zjednoczonych, a nie ma żadnych dla mieszkańców "wysp".

Z jej potrzeby zrodził sie pomysł na serwis www.datepositive.net, pierwszy dla mieszkańców Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Według założeń twórców, strona ma nie tylko łączyć w pary czy grupy, minimalizować obawy przed odrzuceniem, czy lęk związany z intymną tajemnicą, ale też dostarczać informacji i źródeł wiedzy na temat chorób i możliwej pomocy.

Następny artykuł » zamknij

Google przejęła YouTube!


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
Tematy pokrewne:  

tag randkitag HIVtag AIDS
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.