Scena Startupowa w Japonii - zapraszamy na 1410 Startup Stories

PATRONAT MEDIALNY 12-12-2012, 13:10

Tematem przewodnim kolejnego spotkania z cyklu Startup Stories będzie Japonia - poznacie ciekawostki dotyczące kultury Kraju Kwitnącej Wiśni, tamtejszej sceny startupowej, przykłady ciekawych projektów oraz historie europejskich startupów, które odniosły tam sukces.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


1410 Start-up Stories and Speed Dates (12) odbędzie się w czwartek, 13 grudnia 2012, o godzinie 16.45, w AIP Business Link, mieszczącym się w nowoczesnym biurowcu Zebra Tower, przy ul. Mokotowskiej 1 w Warszawie.

Gośćmi spotkania będą:

Asia Skubisz - pochodzi z Polski, a obecnie mieszka i pracuje w Tokio. Asia podzieli się swoim doświadczeniem w pracy w jednym z największych japońskich VC w branży IT – Digital Garage. Zaprezentuje również projekt TOUCHY Human Camera, którego jest współautorką.

TOUCHY Human Camera to nowe urządzenie, które łączy możliwości technologii, sztuki i spektaklu ulicznego, wzmacniające znaczenie prawdziwej i naturalnej komunikacji międzyludzkiej w trybie offline. Asia realizuje projekt wraz ze znanym artystą z Hongkongu Ericiem Siu.

Will Bohn - jest amerykańskim przedsiębiorcą mieszkającym w Tokio, w Japonii - kraju, który zainspirował go do zaangażowania się branżę IT. Obecnie Will pracuje w agencji marketingu mobilnego w Japonii i jest mocno zaangażowany w rozwój sceny startupowej w Tokio, wspiera lokalne grupy, organizacje i startupy. Will uznaje się za geeka - kocha wszystkie najnowsze gadżety, budowę komputerów od podstaw, zdarza mu się również kodować.

Uczestnicy spotkania będą mogli zapoznać się także z ofertą inkubatora AerFinance Ventures.

Jeśli już teraz masz pytania do gości, prześlij je pod adres: stories@1410ventures.com

Stałym elementem spotkań są sesja open mic (krótkich prezentacji realizowanych projektów) oraz sesja networkingowa, w formie tzw. Speed Dates. Dzięki nim szybko i sprawnie można poznać innych uczestników spotkania - kto wie, może znajdziecie przyszłych wspólników, partnerów biznesowych, inwestorów? Zachęcamy do aktywnego networkingu i nawiązywania nowych relacji - pamiętajcie o wizytówkach! 

Zapraszamy do rejestracji na stronie: blaip-training-1410stories-12.eventbrite.comSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.