Samsung Galaxy S III już w lutym?

28-12-2011, 18:05

Nowa wersja bijącego rekordy popularności smartfona ma zadebiutować razem z urządzeniami wspierającymi technologię 3D.

Jak poinformował serwis ETNews, lutowe targi Mobile World Congress będą obfitowały w nowości od południowokoreańskiego giganta, który obecnie jest największym na świecie dostawcą smartfonów.

Czytaj także: Najwięksi producenci paneli LCD podpisali ugodę

Samsung Galaxy S III ma być następcą modelu S II, który uznawany jest za jednego z największych konkurentów smartfona iPhone od firmy Apple. Według nieoficjalnych informacji w urządzeniu będziemy mogli znaleźć 4-rdzeniowy procesor, a także wsparcie dla technologii 3D.

Jak zauważają analitycy, może to być próba odróżnienia się przez południowokoreańskiego giganta od innych producentów na rynku. Urządzenie prawdopodobnie będzie w stanie wykonywać zdjęcia, jak również nagrywać wideo w 3D, a tego typu nowości trafić mają też do innych modeli.

Nowoczesne urządzenia Samsunga mogą zostać zaoferowane klientom już w drugim kwartale 2012 roku, a zatem prawdopodobnie jeszcze przed premierą nowego iPhone'a. Samsung poinformował również niedawno, że za kilka miesięcy udostępni aktualizację do Androida 4.0 dla większości smartfonów zaprezentowanych w 2011 roku.

Czytaj także: Producenci niechętnie udostępniają aktualizacje dla Androida


Źródło: ETNews
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy