Sage Challenge - nowy konkurs dla właścicieli startupów

redakcja 04-02-2015, 09:49

Ruszył Sage Challenge - nowy konkurs dla właścicieli startupów i małych firm. Jego celem jest zachęcenie młodych ludzi do realizowania swoich pasji na płaszczyźnie zawodowej.

Sage Challenge

Czego potrzeba, by uruchomić własny biznes, przetrwać konkurencję rynkową i ostatecznie odnieść sukces? To pytania, które nurtują wiele osób zastanawiających się nad rozpoczęciem pracy na własny rachunek. Sukces w biznesie to nie tylko dobry pomysł, który trafił w potrzeby rynku. To także zaangażowanie i pasja pchające ludzi do działania. Pasja, która w codziennej pracy jest źródłem sukcesu. O tym, dlaczego warto pokonywać trudności, będą opowiadać uczestnicy Sage Challenge – konkursu skierowanego do właścicieli mikro- i małych firm oraz startupów.

Zasady Sage Challenge

Konkurs jest skierowany do osób prowadzących mały biznes. Do ludzi ambitnych, konsekwentnie dążących do celu i pragnących dalej rozwijać swoją firmę. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie do 13 marca br. formularza zgłoszeniowego, dostępnego pod adresem www.sage.com.pl/sagechallenge oraz udzielenie odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego Twoja praca jest Twoją pasją?”.

Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja konkursowa wybierze trzy najbardziej kreatywne i najciekawsze odpowiedzi. Autorzy zostaną zaproszeni do kolejnego etapu, polegającego na nagraniu krótkich filmików prezentujących ich historie i osiągnięcia – nagrania filmów zapewnia Sage. Zwycięzcę Sage Challenge wskażą internauci, oddając swoje głosy na fanpage’u Sage od 27 marca do 11 kwietnia.

Inspiracja z doświadczeń innych przedsiębiorców

- Ideą Sage Challenge jest promowanie przedsiębiorców, którym udało się stworzyć biznes od zera i którzy odnieśli sukces. Poprzez takie przykłady chcemy inspirować innych ludzi do działania. Pokazać, że założenie biznesu może być drogą do sukcesu i realizacji własnych pasji i ambicji – powiedziała Iwona Jacks, dyrektor marketingu w Sage.

Nagroda

Zwycięzca Sage Challenge otrzyma 6-miesięczny dostęp do dowolnie wybranego „szklanego biura” z ponad 2000 dostępnych na całym świecie lokalizacji. Nagrodą alternatywną jest wygrana pieniężna 10 000 zł, którą zwycięzca będzie mógł zainwestować np. w rozwój firmy. Dostęp do nowoczesnego biura w najatrakcyjniejszych lokalizacjach na świecie to doskonała szansa dla małych firm do podjęcia próby ekspansji swojej działalności na rynki zagraniczne. Okazja do nawiązywania kontaktów i budowania relacji przy znacznie obniżonej barierze kosztowej – dodała Iwona Jacks. – To świetne wsparcie dla chcących rozwinąć swoje skrzydła także poza Polską.

Udział w Sage Challenge daje młodym przedsiębiorcom, oprócz nagrody, także znakomitą okazję do wypromowania swojego biznesu szerokiemu gronu odbiorców w Polsce. To element, o którym także należy pamiętać – podkreśla Iwona Jacks – dodatkowa, bezpłatna reklama jest wartością dla każdej firmy.

Inspiracja na start

W ramach rozgrzewki przed właściwym głosowaniem konkursowym firma Sage przygotowała garść inspiracji. Zaprosiliśmy trzech właścicieli małych firm, którzy zmienili pasję w biznes, aby przedstawili swoje historie i pokazali, że chcieć znaczy móc. Mamy nadzieję, że ich opowieści staną się także inspiracją dla kolejnych młodych przedsiębiorców – mówi Iwona Jacks. Michał Kędziora (autor znanego bloga modowego Mr. Vintage), Basia Ritz (restauratorka, laureatka Master Chefa) oraz Basia Sołtysińska i Radek Kotarski (właściciele LifeTube) to właśnie bohaterowie pilotażowych filmików Sage Challenge. Internauci będą mogli głosować na ich historie od 4 do 18 lutego na fanpage’u Sage.

 

 

Partnerem sekcji Startupy jest PizzaPortal.pl - startup, który powstał w 2010 roku, a od 2012 roku stał się częścią grupy Delivery Hero - holdingu ułatwiającego zamawianie jedzenia na całym świecie. Wgryź się w sukces razem z PizzaPortal.pl!

Masz problem lub pytanie dotyczące biznesu? Wyślij je na startup@di24.pl

Wgryź się w biznes z PizzaPortal.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag startupytag Sage Challengetag Sagetag Pizzaportal.pl
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy