Ruszyły zapisy do kolejnej edycji konkursu na najlepszy polski startup - Aulery 2016!

11-05-2016, 10:54

Aulery są konkursem, w którym członkowie Jury złożonego z doświadczonych przedsiębiorców, liderów społeczności startupowych oraz inwestorów wybierają najlepsze polskie startupy.

Aulery 2016

W skład Jury wchodzą między innymi: Michał Brański (Wirtualna Polska), Rafał Brzoska (InPost), Łukasz Wejchert (Dirlango), Aniela Hejnowska (Groupon), Bartłomiej Gola (SpeedUp), Piotr Wilam (Innovation Nest) czy Lech Kaniuk (PizzaPortal).

Konkurs Aulery organizowany jest przez Aula Polska od 2009 roku. Wśród firm nagrodzonych do tej pory znalazły się takie podmioty jak: Brand24, UXPin, Goldenline, Migam, Showroom, SalesMANAGO czy Gastronauci.

Aulery są bardzo dobrym uwiarygodnieniem startupowego biznesu - pozytywna ocena przez Jury i trafienie do grupy finalistów silnie koreluje z zainteresowaniem wśród inwestorów oraz rozwojem firmy.

- Nagrody Aulery są w branży traktowane jako pokazanie, które startupy mają szansę na szybki globalny rozwój, pozyskanie inwestora i stanie się lokalnym czempionem. Do tej pory tylko jeden z 24 nagrodzonych podmiotów definitywnie zakończył działalność, co pokazuje, jaką intuicją i wiedzą wykazują się członkowie Jury Aulerów. Jest wiedzą powszechną, że w przypadku startupów „przeżywalność” jest na poziomie jednej firmy na dziesięć - mówi Artur Kurasiński współtwórca Aula Polska.

W tym roku Aula Polska, organizator Aulerów, kładzie szczególny nacisk na uczestnictwo i współpracę z innymi instytucjami i podmiotami zaangażowanymi w budowę innowacji w Polsce: NetCamp, Olcamp, Fundację Startup Poland, TechHub, Geek Girls, Carrots, Reaktor, Startup Weekend Warsaw czy Inkubatory AIP.

Aula Polska, jak i konkurs Aulery, organizowane są dzięki pomocy i wsparciu Partnerów i Sponsorów: Allegro, UPC Polska, Ve Interactive i Akademii Leona Koźmińskiego.

Startupy mogą zgłaszać się do 23 maja włącznie za pomocą formularza znajdującego się na stronie: http://aulery.com/

Finał Aulerów i wręczenie nagród odbędzie się podczas festiwalu Bitspiration w Warszawie 6 czerwca.


Tematy pokrewne:  

tag startupytag konkursytag Aulerytag Aula Polska
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Listy
Listy  
« Maj 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31