Ruszyła rekrutacja na program łączący startupy i korporacje regionu Wyszehradzkiego. Aplikacje na program V4 Startup Force ponownie otwarte!

06-09-2019, 13:40

Jesienią 2019 roku, Design Terminal w porozumieniu z partnerami regionalnymi wspierani przez Visegrad Fund po raz kolejny uruchamiają  program dla startupów, rozszerzanie ich sieci kontaktów biznesowych oraz wsparcie w wejściu na rynek międzynarodowy. W trakcie programu startupy otrzymają szansę aby spotkać przedstawicieli wiodących korporacji telekomunikacyjnych, energetycznych, IT, banków oraz inkubatorów Grupy Wyszehradzkiej.

Program rozpoczyna się 4 listopada w Budapeszcie od tygodniowej sesji szkoleniowej skupiającej się na rozwoju wiedzy z zakresu rozwoju przedsiębiorstwa. Po zakończeniu sesji szkoleniowej przez 10 dni uczestnicy programu będą brać udział w sesjach networkingowych w trzech innych stolicach Grupy Wyszehradzkiej. Startupy dostaną możliwość przedstawienia swoich rozwiązań korporacjom i inwestorom, będącym regionalnymi liderami, mentorom znanym w środowisku biznesowym, startupom o podobnym poziomie rozwoju oraz lokalnym akceleratorom celem rozszerzenia swojej działalności na inne rynki.


V4 Startup Force
Głównym celem programu jest poznanie ze sobą innowacyjnych przedsiębiorców z Grupy Wyszehradzkiej, umożliwiając im wspólny rozwój i umacniając ich związek z regionem. W trakcie programu w szkolenie i rozwój uczestników zaangażowani będą najlepsi eksperci z krajów V4. Pomogą oni w trakcie warsztatów polepszyć umiejętności sprzedażowe, biznesowe czy też inwestycyjne zespołów biorących udział w programie.

V4 Startup Force koordynowany jest przez Design Terminal i wspierany przez jego partnerów takich jak: czeski UP21, polski ReaktorWarsaw oraz słowacki CAMPUS.

Aplikacje składać można przez stronę internetową programu przed 25 września. Na stronie znajdują się także zasady i warunki udziału oraz techniczne informacje związane z programem.

http://v4startupforce.designterminal.org/


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930