RadomIT: spotkanie branży i wiosenne SEO Party

PATRONAT MEDIALNY 07-04-2009, 22:46

Blogi i wizerunek oraz zarabianie na blogach, a także optymalizacja i pozycjonowanie - to tematy najbliższego barcampu w Radomiu. Druga edycja RadomIT odbędzie się 24 kwietnia 2009 r., a dzień później jego uczestnicy będą mogli zabalować na Wiosennym SEO Party.

Prelegentami podczas 2. RadomIT będą: Krzysztof Lis, Paweł Nowak, Tomasz Sobiesiak, Tomasz Wieliczko i gość specjalny, o którym będzie można przeczytać na www.radomit.pl za kilka dni.

Pierwsza część spotkania zostanie poświęcona blogom, ich wykorzystania przy budowie naszego wizerunku w internecie, a także jako źródła dochodu. Następnie  będzie można wysłuchać prezentacji poświęconej optymalizacji stron internetowych oraz dowiedzieć się, czy pozycjonowanie z udziałem systemów wymiany linkami rzeczywiście jest bezpieczne w dzisiejszej sieci.

Jak zwykle po barcampie odbędzie się after party, na którym imprezowicze będą mogli wymienić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Natomiast już 25 kwietnia - czyli dzień po barcampie - odbędzie
się Wiosenne SEO Party również w Radomiu. Oprócz prelegentów i większości uczestników barcampu, obecność na tym przyjęciu zapowiedzieli administratorzy forum PiO, czyli największego polskiego forum o pozycjonowaniu i optymalizacji stron.

Organizatorzy oraz Dziennik Internautów, który jest patronem medialnym spotkania, zapraszają do udziału w spotkaniu oraz towarzyszącym mu imprezom. Zainteresowani mogą zarejestrować się na stronie radomIT.pl/rejestracja

Druga edycja RadomIT odbędzie się oczywiście w Radomiu 24 kwietnia o godzinie 17:30 w Resursa (ul. Malczewskiego 16) w sali widowiskowej.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag spotkaniatag SEO Partytag RadomITtag branża IT
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy