PyCon PL 2016: Największa konferencja dla miłośników Pythona w Polsce czeka na uczestników!

PATRONAT MEDIALNY 28-06-2016, 06:14

Od 13 do 16 października społeczność programistów Pythona zbierze się w jednym miejscu. Jeśli chcesz znaleźć się w tym inspirującym towarzystwie, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - rejestracja na PyCon PL 2016 już ruszyła.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Dla kogo język Python?

Python jest zyskującym coraz większą popularność językiem programowania ogólnego przeznaczenia - nadaje się do tworzenia rozbudowanych stron internetowych, pisania skryptów administracyjnych, tworzenia grafiki i animacji (m.in. intensywnie wykorzystuje go Disney przy swoich najnowszych produkcjach). Jego dobrodziejstwa zna wiele osób używających popularnego, malutkiego komputera Raspberry Pi. Od jakiegoś czasu dostępna jest również wersja Pythona na bardzo proste, wyposażone w zaledwie kilkanaście kilobajtów pamięci RAM mikrokontrolery o nazwie Micropython. Niewątpliwą zaletą języka Python jest to, że jego podstawy stosunkowo łatwo mogą poznać osoby bez wcześniejszego doświadczenia z programowaniem. Również one mogą wiele skorzystać, uczestnicząc w konferencji PyCon PL.

PyCon

Agenda na najwyższym poziomie

PyCon PL już po raz dziewiąty zapewni swoim uczestnikom cztery dni pełne stymulujących szare komórki prelekcji, okazję do spotkań ze światowej klasy specjalistami oraz wiele praktycznych warsztatów. W tym roku pojawi się m.in. Jessica McKellar - doświadczona programistka, a obecnie dyrektor ds. inżynierii w firmie Dropbox, autorka wartościowych książek na temat programowania sieciowego i sterowników dla Linuksa.

Rozpieścimy Cię!

Tak jak rok temu udział w wydarzeniu niesie ze sobą powiew odrobiny luksusu, gdyż odbędzie się ono w przepięknym, czterogwiadkowym Hotelu Ossa w pobliżu Rawy Mazowieckiej. Dzięki temu w przerwach między intensywnym wysiłkiem umysłowym uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość skorzystania z takich hotelowych atrakcji jak kryty basen, sauna, sala bilardowa czy nawet dyskoteka. Przecież nikt nie zabroni programistom tańczyć, prawda?

Zadbaliśmy również o rozrywki dla tych spokojniejszych duchem, czyli wieczór gier planszowych i strefę retrogrania. Jeśli pragniesz przyjechać z całą rodziną, w hotelu znajduje się również specjalna Kids Zone, gdzie Twoje pociechy spędzą czas pod okiem doświadczonych animatorów, podczas gdy Ty będziesz bawił się w najlepsze na konferencji.

Przekonany?

W takim razie odwiedź stronę wydarzenia i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Dla zgłaszających swój udział wcześniej przewidziane są znacznie niższe ceny. Jak co roku są one też uzależnione od wielu czynników takich jak typ akredytacji, termin wpłaty czy opcje dodatkowe jak obiad w niedzielę. Wszystkie szczegóły można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Możliwość udziału po znacznie niższej cenie

Wiemy, że dla niektórych z Was udział w konferencji jest zbyt dużym obciążeniem finansowym. Właśnie dlatego kolejny rok dajemy możliwość skorzystania z programu Financial Aid. W tym celu należy wypełnić zarówno formularz uczestnictwa, jak i formularz pomocy finansowej na stronach konferencji.

Wesoły autobus

Za dodatkową opłatą uzyskujesz dojazd z Warszawy do hotelu i z powrotem. Jest to ułatwienie, które wprowadziliśmy dla osób niezmotoryzowanych, dla których przybycie do hotelu Ossa mogłoby stanowić wyzwanie. Odjazdy z Warszawy w czwartek i piątek, zaś powrót w niedzielę - ostatni dzień konferencji.

Jeśli jeszcze masz wątpliwości, zobacz, jak wyglądały poprzednie edycje PyCon PL. Staramy się, aby co roku organizacja konferencji przebiegała na coraz lepszym poziomie. Gwarantujemy cztery dni intensywnych, pobudzających umysł spotkań, a co ważniejsze możliwość poznania nowych osób, które jak Ty (po)kochają Pythona.

Więcej szczegółów na stronie: http://pl.pycon.orgSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


Tematy pokrewne:  

tag Pythontag pycontag patronat DItag konferencja
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.