"Przegrywarka" kaset na CD

27-09-2007, 10:40

Firma ION Audio stworzyła dwukasetowe urządzenie do konwertowania "w locie" zawartości kaset do formatu CD-audio.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Urządzenie o nazwie TAPE2PC USB Cassette Archiver potrafi też przekonwertować ścieżkę dźwiękową z kaset typu Metal i CrO2 do plików MP3, WAV oraz WMA.

"Przegrywarka" nie wymaga sterowników, zaś przy jej obsłudze wykorzystywane jest dołączone oprogramowanie: EZ Tape Converter (w wersji dla Windows) oraz darmowy Audacity (wersje dla Windows i Mac OS, przy czym pominięto wydanie linuksowe). Samo urządzenie podłącza się do komputera za pomocą USB 1.1 lub 2.0.

TAPE2PC USB Cassette Archiver sprzedawany jest w cenie... 169,95 USD. Nie jest to jednak jedyny tego typu sprzęt produkowany przez ION Audio. W cenie 149,95 USD firma oferuje inny konwerter - ION TTUSB. Od TAPE2PC różni się on tym, iż jest on przeznaczony dla płyt winylowych.

W mniej wygodny, za to w pełni darmowy sposób, konwersji kaset i płyt można dokonać przy użyciu programu Audacity. Co więcej, w ten sposób można konwertować nagranie również do formatu Ogg Vorbis.

Następny artykuł » zamknij

NASK nagradza Merlina

Źródło: Gizmag


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.