Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Przedłużono rekrutację do polskiej edycji programu Huawei Seeds For The Future

14-10-2021, 15:14

Huawei przedłużył termin zgłoszeń do Seeds For The Future. To projekt edukacyjny Huawei, który jest skierowany do młodych, ambitnych studentek oraz studentów, którzy interesują się technologiami.

Do projekty mogą zgłaszać się osoby z ponad 100 krajów na całym świecie. Laureaci i laureatki wezmą udział w bogatym cyklu szkoleń oraz warsztatów. W ciągu trwającego 8 dni programu w formule online uczestnicy poznają wiodące trendy w rozwoju sztucznej inteligencji, smart city, zastosowań 5G oraz zaawansowanych technologii przyczyniających się do ochrony planety.

Rekrutacja wciąż trwa, a 10 najlepszych uczestników projektu, którzy wykażą się największą wiedzą i umiejętnościami, otrzyma cenne nagrody. Program gwarantuje bogate doświadczenia w ramach zajęć z technologii, przywództwa, doświadczeń kulturowych i komunikacji z rówieśnikami na całym świecie. 

Aplikacje przyjmowane są do 7 listopada

Udział w programie mogą wziąć studentki i studenci kierunków związanych z ICT, inżynierią, technologiami, matematyką oraz innych, jeśli interesują się technologiami i ich wpływem na rozwój świata oraz przemiany społeczne. Aby aplikować do projektu należy przygotować CV, wykaz ocen i ewentualnych osiągnięć naukowych, list motywacyjny w formie pisemnej (400-600 słów) i/lub trzyminutowy film, przedstawiający kandydatkę lub kandydata. Zgłoszenia są przyjmowane przez Opiekunów Projektu Seeds For The Future, ustalonych przez władze poszczególnych uczelni, biorących udział w projekcie, a także mailowo pod adresem: piotr.bednarski@huawei.com.

8. edycja Seeds For The Future odbędzie się w dniach 22-29 listopada 2021.

Szczegóły programu znajdziesz na stronie seedsforthefuture.pl

Tegoroczną polską edycję programu patronatem objęły dotychczas między innymi: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Fundacja Perspektywy czy Fundacja Digital Poland. Najlepsze polskie uczelnie, wśród których są Uniwersytet Jagielloński, Politechnika Warszawska, czy Szkoła Główna Handlowa również angażują się w jego realizację.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *