Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Przebudowy statków i okrętów - STEMOR gwarancją profesjonalizmu

31-01-2022, 08:28

Naprawy i przebudowy statków wymagają dużego doświadczenia i profesjonalizmu. Bardzo często to skomplikowane logistycznie i technicznie przedsięwzięcia, które przekładają się bezpośrednio na bezpieczeństwo załogi i żeglugi. W związku z tym w takim procesie nie ma miejsce na amatorszczyznę i słabej jakości usługi. Przebudowy statków i okrętów warto powierzyć zaufanemu partnerowi, który posiada wieloletnie doświadczenie, wiedzę ekspercką oraz profesjonalny sprzęt. Taką firmą jest właśnie STEMOR ze Szczecina.

Przebudowy statków i okrętów - STEMOR gwarancją profesjonalizmu

Profesjonalne przebudowy i naprawa statków

Firma STEMOR specjalizuje się w przeprowadzaniu wysokiej jakości i skomplikowanych prac remontowych na jednostkach pływających. Specjaliści marki wspierają klientów w zakresie projektowania zmian oraz ich realizacji. Firma istnieje na rynku już od kilkunastu lat, a swoje usługi świadczy w oparciu o jeszcze większe doświadczenie swoich pracowników. Dzięki temu są oni w stanie zadbać o każdy detal oraz wykonać prace remontowe z najwyższą starannością i dbałością o bezpieczeństwo załogi na lata. To sprawia, że z usług tego partnera korzystają najbardziej wymagający armatorzy. 

Poza przebudowami, w zakresie usług STEMOR znajduje się również naprawa statków. Firma specjalizuje się w naprawie elektroniki okrętowej oraz systemów automatyki. Dzięki temu zwiększa się żywotność systemów okrętowych oraz optymalizuje koszty jego eksploatacji. Doświadczenie STEMOR pozwala na przeprowadzanie prac naprawczych i remontowych na dużych statkach i okrętach, a także na mniejszych jednostkach Kompleksowe usługi kończą się rygorystycznymi testami urządzeń i mechanizmów, dzięki czemu w ręce armatora trafia w pełni sprawny i lepiej funkcjonująca jednostka. Ponadto specjaliści STEMOR pomogą w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji i zatwierdzeniu dokumentacji klasyfikacyjnej dla jednostki, dzięki czemu znów będzie mogła być eksploatowana w warunkach morskich. 

Zadbaj o regularny serwis sprzętu

Ze STEMOR armatorzy zadbają także o bieżący serwis elektroniki okrętowej i automatyki, dzięki czemu załoga będzie pracować na dobrze przygotowanej i bezpiecznej jednostce. Na wodzie nie ma miejsca na błędy, które mogą być bardzo kosztowne w skutkach. W związku z tym rekomenduje się postawienie na zaufanego partnera serwisowego, którego wyróżnia pełen profesjonalizm i wiedza merytoryczna. STEMOR bez wątpienia należy do liderów rynku i z powodzeniem przeprowadzi profesjonalny serwis automatyki i elektroniki okrętowej na różnego typu jednostkach pływających. Każdorazowo oferta szyta jest na miarę oczekiwań i potrzeb klienta, a w jej zakresie może znajdować się m.in. serwisowanie: systemów sterowania napędem, elektrowniami okrętowymi, silnikami spalinowymi, systemów alarmowych, akumulatorów, instalacji elektrycznych, czy też zasilaczy. Kompleksowa i sprawdzona usługa to gwarancja spokoju armatora oraz bezpieczeństwa jego statków i załogi. 

Projektowanie systemów od podstaw i wdrażanie własnych rozwiązań

Cenioną na rynku usługą STEMOR jest projektowanie na potrzeby klientów dedykowanych systemów automatyki i elektroniki okrętowej. Wieloletnie doświadczenie i dziesiątki zrealizowanych dla klientów zleceń sprawiają, że specjaliści firmy bez problemu zaprojektują kompleksowe rozwiązania. W ofercie znajduje się projektowanie systemów monitoringu, sterowania siłowni okrętowych, rozdzielnic pomocniczych, czy też rozdzielnic głównych. Poza projektowaniem i wdrożeniem systemów na statku STEMOR może zająć się również produkcją systemów okrętowych dla klienta. To pełna indywidualizacja i jednoczesna dbałość o bezpieczne i wydajne kosztowo rozwiązania dla dużych i małych jednostek pływających. Każdy projekt opiera się o najwyższej jakości nowoczesną technologię, która z powodzeniem implementowana jest przez STEMOR.

Profesjonalizm i dbałość o bezpieczeństwo

Jeżeli poszukują Państwo wysokiej jakości usług w zakresie przebudów, remontów statków i okrętów, to szczecińska firma STEMOR jest partnerem godnym polecenia. Firmę wyróżnia pełen profesjonalizm i skupienie się na realizacji potrzeb klientów. Każde prace przeprowadzane są z dbałością o bezpieczeństwo pracowników STEMOR oraz załogi, która następnie ma eksploatować jednostkę. Dzięki temu armator ma gwarancję najwyższej jakości usługi oraz profesjonalizmu partnera w sektorze, w którym nie ma miejsca na błędy. Prestiż firmy STEMOR podkreśla uznanie Towarzystwa Klasyfikacyjnego RINA, Polskiego Rejestru Statków, a także wdrożone systemy zarządzania jakością ISO 9001 oraz AQAP i morskie uznania typu na produkty własne. W celu poznania szczegółowej oferty STEMOR należy skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielami firmy. Ostatnie artykuły:

fot. WWFTematy pokrewne:  

tag remont statkówtag remont okrętówtag nolstag AWPtag Amin12