Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Strona internetowa do swojego prawidłowego działania wymaga zapewnienia odpowiedniego hostingu. Nie bez znaczenia jest również bezpieczeństwo danych w trakcie prowadzenia internetowego biznesu. Jak zapewnić sobie wszystkie te opcje i jednocześnie nie przepłacić? Należy oddać się w ręce firmy, która zrobi za nas praktycznie wszystkie te rzeczy.

Po pierwsze bezpieczeństwo.

Bez względu na to jaki rodzaj biznesu prowadzimy, czy jest to sklep internetowy, portal lub blog, ochrona udostępnianych przez nas danych powinna być na pierwszym miejscu. Firma oferująca swoje usługi na stronie www.internetum.com jako pierwsza na rynku wprowadziła bezpłatne kopie bezpieczeństwa. Potencjalny klient, z poziomu obsługiwanego przez siebie panelu, ma dostęp do 3 kopii tego typu - dziennej, tygodniowej oraz miesięcznej. Ponadto dla zwiększenia bezpieczeństwa każda z nich zapisana jest na innym serwerze, aby zminimalizować ryzyko utraty przez użytkownika jakichkolwiek danych. Kolejnym atutem w dziedzinie bezpieczeństwa jest wykorzystanie tzw. technologii SSL, która stosowana jest do tworzenia szyfrowanych połączeń między przeglądarką, a serwerem. Dzięki nim użytkownik nie musi obawiać się o przesyłane przez siebie dane.

 

Po drugie hosting

Po stworzeniu strony internetowej i wykupieniu dla niej domeny potencjalny użytkownik portalu Internetum może dopasować hosting pasujący do swojej działalności. Do dyspozycji ma trzy oferty, każdą z innej półki cenowej. Najtańsza mimo tego, że kosztuje mniej niż 10 zł miesięcznie zapewnia całodobowe wsparcie ze strony pracowników oraz całkowicie zaspokoi potrzeby właściciela średnio rozwiniętej strony internetowej. W ofercie znajdziemy również pozycję dla profesjonalistów. Opcja BUSINESS umożliwia hosting nawet 10 stron jednocześnie i obejmuje nielimitowany transfer danych. Ponadto portal zapewnia kompatybilność z wersjami PHP. Również z poziomu panelu użytkownika klient może wybrać jedną z kilku wersji PHP, aby mieć praktycznie 100% pewność, że jego konto hostingowe jest całkowicie dopasowane do wymagań jego strony.

hosting reklama

Po trzecie odpowiednie technologie

Serwis Internetum oferuje rozwiązania technologiczne, które są bardzo przystępne dla potencjalnego użytkownika i klienta. Portal jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze. Instalacja najpopularniejszych silników stron tj. BBPress, WordPress, Joomla czy Druppal jest możliwa dzięki zaledwie jednemu kliknięciu. Ponadto dla zapewnienia jak najlepszej funkcjonalności obsługiwanych stron, w szczególności tych bardziej wymagających, bazy danych trzymane są na oddzielnych dyskach twardych. Zwiększa to znacznie szybkość ich działania. Częstym problemem klientów tego typu firm jest wykorzystywanie wykupionych przez nich zasobów przez innych użytkowników. Internetum zapewnia, że aby zapobiec tego typu sytuacjom nie sprzedaje większej ilości kont na danej maszynie niż posiadane zasoby sprzętowe i wykorzystuje serwery działające na specjalnej dystrybucji linuxa (cloud linux).

 

Po czwarte wszechstronne podejście do klienta

Hosting strony internetowej i wykupiona domena to tylko część usług jakie obecnie swoim klientom mogą zaoferować firmy. Na stronie firmy znajdziemy szeroką ofertę usług od stworzenia portalu, wykupienia dla niego domeny po wybór odpowiedniego hostingu. Ponadto daje również możliwość promowania swojego biznesu. Firma oferuje nam m.in. pozycjonowanie, reklamę w social media, wykorzystanie content marketingu lub e-mail marketingu. Takie nowe podejście do klienta daje możliwość jakby prowadzenia go za rękę od samego początku jego zaistnienia w sieci po odpowiednią promocję. Klient ma pewność, że oddając się w ręce profesjonalistów znających się na prowadzeniu biznesu w internecie (nie tylko od strony technicznej, ale również reklamowej i PR-owej) może być spokojny o przyszłość swojej strony internetowej. 

 

 

Źródło: Publikacja opłacona

Komunikaty Firm

Jeśli chcesz, aby informacja prasowa lub komunikat Twojej firmy pojawił się w DI pisz pod adres: kf@di24.pl. W odpowiedzi prześlemy informacje o usłudze.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik