Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Problemy z aktualizacją tabletu Asus Transformer Prime

17-01-2012, 19:27

Niektórzy użytkownicy skarżą się, że nie mogą wykonać aktualizacji do Androida 4.0 - czytamy na znanym forum "XDA Developers".

Asus obiecał swoim użytkownikom nową wersję Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, na którą musieli czekać stosunkowo długo. Ostatecznie jednak nie wszyscy przywitali nowości z uśmiechem na twarzy.

Czytaj także: Asus odblokuje swój tablet

Jak informują niektórzy użytkownicy na forum XDA Developers, część urządzeń nie chce się zaktualizować do nowej wersji. Zamiast tego na tabletach Transformer Prime wyświetlany jest komunikat informujący o "nieznanym" numerze seryjnym.

Rada Asusa dla użytkowników nie była zbyt odkrywcza. Firma zaleciła po prostu zresetowanie sprzętu do ustawień fabrycznych, a jeśli to nie zda egzaminu, pozostawienie włączonego urządzenia z widokiem pulpitu na około 15 minut. Dodatkowy czas ma pozwolić tabletowi na połączenie się z serwerami, które udostępniają aktualizację.

Ten rok nie zaczął się pozytywnie dla Asusa, biorąc pod uwagę również jego wyniki finansowe. Według obserwatorów rynku w pierwszym kwartale tego roku przychody tajwańskiego producenta mogą spaść nawet o 20% w stosunku do wcześniejszych trzech miesięcy. Analitycy zwracali uwagę także na "niewielkie prawdopodobieństwo" zwiększenia popularności tabletów Asusa w najbliższym czasie.

Czytaj także: Acer udostępni 4-rdzeniowy tablet


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły:

fot. Freepik
fot. G Data