Premiera książki E-Commerce Manager

PATRONAT MEDIALNY 12-12-2014, 13:24

"E-Commerce Manager" - najważniejsza publikacja na temat branży handlu internetowego w Polsce już w sprzedaży! Zwieńczenie rekordowego pod względem obrotów roku w e-commerce i inspiracja na kolejny rok dla wszystkich, którzy sprzedają lub zamierzają sprzedawać w sieci.

>> Weź udział w konkursie i wygraj zestaw "E-Commerce manager - Profesjonalista w eHandu"

 

Na tytuł "E-Commerce manager - Profesjonalista w eHandu" składają się dwa tomy (łącznie 530 stron), będące zbiorem doświadczeń 46 praktyków branży. Począwszy od zawiłości prawnych dotyczących e-sklepu, przez technologię, logistykę, a na marketingu i wizerunku marki skończywszy - wszystko na konkretnych przykładach.

Z punktu widzenia osoby zajmującej się PR i marketingiem tematy AdWords i remarketingu nie mogły lepiej wstrzelić się z czasem. Bez słodzenia - te małe artykuły są naprawdę dobrze napisane, a zagadnienia spokojnie wytłumaczone. Książka to dopiero kijek, ale marchewkę mam przed oczami - Bogusia Prusik, PR&Marketing Specialist, Divante Sp. z o.o.

 E-commerce Manager

Publikacja została stworzona dla praktyków, którzy szukają odpowiedzi na konkretne pytania. Dla osób, które na co dzień mają do czynienia z setkami zmiennych, warunkujących ich pozycję na rynku. Dobór autorów oraz sposób prezentacji ich wiedzy opracowany został z myślą o niezwykłej dynamice, jaka charakteryzuje branża e-commerce.

Must read dla każdego e-commerce managera, ale także osoby, która dopiero zaczyna przygodę z e-handlem. To nie jest biblia e-commerce, ale zbiór praktycznych rad okraszonych życiowymi przykładami. Musisz. To. Mieć - Artur Kurasiński, AK47.

 E-commerce Manager

Tematyka poszczególnych rozdziałów stanowi odpowiedź na pytania, jakie pojawiają się na wszystkich etapach pracy w e-commerce. Począwszy od wyboru platformy, o którym pisze Michał Kraus z Grupy Unity, przez kosztochłonność biznesu online, którą przybliża Łukasz Plutecki z NetArch, a na przedstawianych przez Barbarę Stawarz zagadnieniach z dziedziny content marketing skończywszy. Jest też sporo o najdynamiczniejszych kanałach sprzedaży, czyli social media, które doskonale zna Michał Blak z Edrone. Kliknij i sprawdź pełną listę autorów.

W Polsce nie ma osób, od których można by się więcej nauczyć. Bardzo podoba mi się zawartość merytoryczna książki. Mam w swojej prywatnej biblioteczce praktycznie każdą książkę, jaka wychodzi na temat e-commerce oraz marketingu internetowego, ale to jest jedna z bardzo niewielu pozycji na tak wysokim poziomie merytorycznym. Myślę, że to bardzo cenne źródło informacji dla każdego. Nie wiem, czy jest osoba, która byłaby ekspertem z każdej dziedziny, która jest tam omówiona - Marcin Michalski, Członek zarządu Cube Group.

 E-commerce Manager autorzy

Wydawcą książki jest Fundacja Polak 2.0, organizator m.in. Targów eHandlu oraz programu certyfikacji „Profesjonalista w eHandlu”. E-commerce Manager to kolejna inicjatywa, która ma pomóc zrozumieć nie tylko złożoność, lecz także niesamowite możliwości dzisiejszej rzeczywistości gospodarczej, zainspirować do działania i dalszego rozwoju.

Patronem medialnym tego wydania jest Dziennik Internautów.

Więcej informacji na stronie www.sklep.ehandel.edu.pl

E-commerce Manager okładka


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy