Poznaj z Netcampem trendy z Google I/O 2014

PATRONAT MEDIALNY 12-06-2014, 08:36

Interesujesz się nowinkami technologicznymi? Zastanawiasz się, czym Google zaskoczy nas w tym roku? Już 25 czerwca Fundacja Netcamp zaprasza na wspólne oglądanie transmisji z Google I/O z San Francisco. Następnego dnia odbędzie się inspirujące spotkanie Netcamp, gdzie można będzie posłuchać o tworzeniu aplikacji na Google Glass, trendach w mobile i wearable computingu.

Google I/O to doroczna konferencja, na której Google ogłasza swoje najnowsze projekty i pokazuje kierunki, w jakich zamierza rozwijać technologie przez najbliższe lata. Oprócz 6000 uczestników w Moscone Center w San Francisco konferencję będzie oglądać na żywo ponad milion osób na świecie.

Udział w spotkaniach Google I/O Extended, które odbędą się m.in. w Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie, to świetna okazja, aby poznać najnowsze trendy, aplikacje i gadżety oraz podyskutować o nich ze znajomymi z branży.

Podczas wydarzenia poznamy przyszłość Google Glass i nową generację smart-watchy Android Wear. Oczekiwana jest premiera nowej wersji Androida 4.5/5.0 oraz Android Silver - następcy Nexusa 5. Google ujawni plany dotyczące projektu Ara - pierwszego na świecie modularnego telefonu, w którym możemy łatwo wymieniać podzespoły. Spodziewamy się też nowego Chromebooka i poszerzenia funkcjonalności Chromecasta.

Szczecińska edycja Google I/O Extended odbędzie się 25 czerwca o godz. 17:30 w pubie Cesky Film (Al. Jana Pawła II 3). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest rejestracja.

Następnego dnia odbędzie się inspirujące spotkanie Netcamp, gdzie można będzie dowiedzieć się więcej o tworzeniu aplikacji na Google Glass, trendach w mobile i wearable computingu. Więcej informacji już wkrótce na www.netcamp.pl.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag spotkaniatag patronat DItag Netcamptag Google I/O
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy