Porównywarka poinformuje o... gazetkach z promocjami

25-08-2009, 18:16

Ciekawy sposób na przyciągnięcie użytkowników wymyślili twórcy porównywarki cen Okazje.info. Serwis ten udostępnił swoim użytkownikom e-mailowy powiadamiacz o nowych gazetkach promocyjnych polskich sieci handlowych i sklepów internetowych. Walka o pozycję na rynku porównywarek cen nabiera rumieńców.

Gazetki na maila są skierowane do użytkowników, którzy chcą na bieżąco śledzić akcje promocyjne sklepów i marketów.

Skorzystać z usługi może każdy użytkownik Okazje.info. Funkcjonalność daje możliwość otrzymywania e-mailowych powiadomień o ukazaniu się na stronach porównywarki gazetek promocyjnych poszczególnych sklepów. Można sobie wybrać branżę oraz lokalizację sklepu, którego ofertą jesteśmy zainteresowani.

- Internauci korzystają z nowej usługi - zapewnia Milena Bakalarz, PR & Marketing Assistant Okazje.info. - Liczba subskrypcji wzrasta z dnia na dzień, przy czym największą popularnością cieszy się, jak dotąd, branża budowlana. Użytkownicy zamawiają przede wszystkim gazetki NOMI, Castorama oraz JYSK.

Walka o pozycję na rynku porównywarek cen przybiera coraz ciekawszy obrót. Na początku sierpnia porównywarka Nokaut uruchomiła akcję promocyjną NokautDnia, w której współpracujące z Nokautem sklepy co kilka dni obniżają cenę jednego produktu na 24 godziny. Niedługo potem Skąpiec zaoferował partnerskim witrynom aż 80% udziału w dochodach z przekierowań na sklepy internetowe. Teraz mamy kolejną ciekawą akcję Okazje.info.

Warto dodać, że kategoria e-commerce badania Megapanel zdominowana jest przez porównywarki - 5 na 20. czołowych serwisów to właśnie strony służące do porównywania cen. Zapewne nie odpuszczą one w pozyskiwaniu coraz lepszych pozycji i większego udziału w rynku. Miejmy nadzieję, że marketingowcom nie zabraknie pomysłów i dalej będą w raczyli polskich internautów ciekawymi propozycjami.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy