Podrobiony iPhone 5 już na chińskim rynku

11-08-2011, 14:51

Chińscy producenci sprzętu, jak zwykle, nie czekają na oficjalną premierę urządzenia od Steve'a Jobsa.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Chińskie władze zapowiedziały na początku tygodnia, że chcą walczyć z podrobionymi sklepami Apple'a, które ich zdaniem szkodzą innym sprzedawcom. Azjatycki rynek słynie jednak również z podróbek samych urządzeń, o których z pewnością wielokrotnie jeszcze usłyszymy.

>>Czytaj także: Skype zoptymalizowane dla iPada

:[SONDA]:Jak poinformował Reuters, na chiński rynek trafiło urządzenie hiPhone 5, którego nazwa nieprzypadkowo nawiązuje do nowego urządzenia od Apple'a. Design telefonu nawiązuje do iPhone'a, a całość ma kosztować zaledwie 31 dolarów.

Użytkownicy zauważają, że urządzenie jest cieńsze od iPhone'a 4, a także waży bardzo niewiele. Jak informuje jedna z chińskich gazet, jest to jednak typowe dla podrobionych sprzętów, które wydają się być lekkie niczym zabawki.

Oczekuje się, że Apple udostępni nową wersję swojego smartfona już w najbliższych miesiącach, choć najnowszy iPhone 4 ma zaledwie rok. Smartfon tylko w ostatnim kwartale sprzedał się w ponad 20 milionach egzemplarzy, a jak informowaliśmy niedawno, duża część posiadaczy iPhone'a deklaruje zakup jego następcy.

>>Czytaj także: Masz iPhone'a? Prawdopodobnie kupisz drugiego


Źródło: Reuters


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.