Podpowiedzą jak obniżyć wysokie rachunki

31-12-2008, 12:16

NiskiRachunek to nowy serwis, który oferuje pomoc w wyborze alternatywnych operatorów m.in. telefonicznego, elektrycznego, internetowego. Co więcej, witryna umożliwia także rezygnację z usług bieżącego i złożenie zamówienia u nowego operatora.

NiskiRachunek.pl - Strona główna
fot. NiskiRachunek na lic. CC - NiskiRachunek.pl - Strona główna
Przyzwyczajenie i brak znajomości oferty innych operatorów to najczęstsze przyczyny płacenia przez użytkowników energii elektrycznej, internetu i telefonów wysokich rachunków. Oferty można oczywiście samodzielnie porównać na stronach odpowiednich firm, jednak najpierw trzeba wiedzieć, jak liczna jest konkurencja, następnie odnaleźć odpowiednie strony i dotrzeć do aktualnych cenników. Taka operacja wymaga od klienta poświęcenia sporo czasu i tu z pomocą przychodzi nowy serwis NiskiRachunek.pl

Jego twórcy zgromadzili oferty dostępnych na polskim rynku ogólnopolskich operatorów telefonii stacjonarnej, dostawców energii elektrycznej oraz internetu. Serwis pozwala na szybkie porównanie ofert, umożliwiając wybór tej dopasowanej do potrzeb i najkorzystniejszej cenowo. Użytkownicy wspomnianej witryny mogą ponadto za jej pośrednictwem złożyć online zamówienie na usługi nowego operatora.

Warto pamiętać, że nie jest to jedyna tego typu porównywarka usług na polskim rynku. Szukając najlepszych ofert wśród dostawców internetu, możemy skorzystać m.in. z serwisu Dostawcy-Internetu.pl lub Wybieramy.net. Z kolei jeśli interesują nas dodatkowo oferty operatorów telefonii stacjonarnej i komórkowej, telewizji satelitarnej, kablowej oraz internetowej, to może nam pomóc w ich wyborze na przykład porównywarka usług elektronicznych - Optynet.pl.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy