Poczta Polska: Darmowe Wi-Fi z e-gazetami i tabletami w wybranych placówkach

09-07-2013, 14:31

Darmowe Wi-Fi będzie dostępne w czasie wakacji w wybranych placówkach Poczty Polskiej. Nie jest to akcja na wielką skalę, ale warto ją odnotować, by zachęcić operatora do jej powtarzania i rozszerzania.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Poczta Polska ogłosiła, że w lipcu i sierpniu w wyznaczonych placówkach pocztowych będzie można skorzystać z darmowego Wi-Fi oraz dostępu do e-wydań pięciu czasopism (Rzeczpospolita, Bloomberg Businessweek Polska, Sukces, Przekrój oraz Uważam Rze Historia). Aby korzystać z oferty prasowej, trzeba pobrać aplikację eKiosk Reader na swoje urządzenie przenośne.

Ponadto dla osób nie mających przy sobie urządzeń mobilnych dostępne będą dwa tablety firmy Samsung z zainstalowaną już aplikacją i dostępem do wymienionych gazet. Usługa będzie dostępna w najpopularniejszych miejscowościach turystycznych. Poniżej wykaz placówek.

tabela/grafika

Wiem, co powiedzą niektórzy z Was - 11 placówek z darmowym Wi-Fi na całą Polskę, tylko przez dwa miesiące, to nie jest imponująco dużo. Z drugiej strony zawsze warto wiedzieć, że w wyżej wymienionych miejscowościach można złapać Wi-Fi na poczcie. Poza tym jeśli eksperyment się uda, może to zachęcić PP do oferowania Wi-Fi w większym zakresie, nie tylko w czasie wakacji. 

Czytaj także: Wideofon dla głuchoniemych na poczcie - pomysł godny naśladowaniaSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.