Poczta Polska: Biuro Obsługi Klienta na Blipie

12-01-2010, 14:09

Poczta Polska nie od dziś prowadzi mikrobloga, ale teraz dodatkowo uruchomiła Biuro Obsługi Klienta Poczty Polskiej w serwisie Blip.pl. Ma ono umożliwić uzyskanie informacji o usługach firmy i prawie pocztowym.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Biuro Obsługi Klienta Poczty Polskiej jest dostępne pod adresem infopocztapolska.blip.pl. To już drugi profil Poczty w tym serwisie. Od września aktywnymi blipowiczami są Kamila Rudnik i Zbyszek Baranowski z biura prasowego firmy. W tym momencie profil Poczty (pocztapolska.blip.pl) obserwuje już ponad 320 osób.

BOK Poczty Polskiej na Blipie ma udzielać informacji m.in. na temat usług firmy, prawa pocztowego, regulaminów i cen. Pracownicy poczty będą odpowiadać na pytania w godzinach 8:00-20:00.

BOK Poczty Polskiej na Blipie
fot. DI, zrzut z ekranu - BOK Poczty Polskiej na Blipie

- Na Blipie startowaliśmy z pewnym niepokojem, jednak sukces tej formy dialogu z internautami przerósł nasze oczekiwania. Nie spodziewaliśmy się tak dużej liczby pytań i zgłaszanych spraw. Aby ułatwić Blipowiczom kontakt z nami, postanowiliśmy część zadań powierzyć naszym specjalistom od usług. Mam nadzieję, że poradzą sobie z tak wymagającymi internautami, jakimi są Blipowicze - mówi Zbigniew Baranowski, Rzecznik Poczty Polskiej.

Główny profil Poczty Polskiej (pocztapolska.blip.pl) stanie się teraz bardziej wizerunkowy oraz informacyjny. Użytkownicy serwisu Blip.pl będą na nim mogli wygrać cenne znaczki pocztowe, startując w konkursach, czy przeczytać najważniejsze newsy o firmie i komentarze z bloga rzecznika.


Źródło: Poczta Polska


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
Tematy pokrewne:  

tag Poczta Polskatag mikroblogitag Blip
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.