Pobudka w Hubie, turniej programistyczny, programy dla startupów hub:raum, Mastercard i Innoenergy. Przegląd #wydarzenia

03-07-2017, 20:55

Lipiec zaczynamy mocnym akcentem - tego samego dnia w dwóch miastach Polski odbywają się ciekawe wydarzenia. Trwa także nabór do programów dla startupów, firmowanych przez duże firmy. Zapraszamy do lektury!

  • 6 lipca, Łódź. Na ten dzień zaplanowano pierwsze śniadanie networkingowe z cyklu spotkań dla przedsiębiorców Pobudka w Hubie. Organizatorem jest przestrzeń coworkingowa Idea Hub, działająca w łódzkiej Manufakturze. Cykl będzie odbywał się dwa razy w miesiącu (źródło: materiał prasowy Idea Hub).
  • 6 lipca, Kraków. Yggdrasil Polska organizuje turniej dla programistów Java – Yggdrasil Coding Challenge. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja (źródło: materiał prasowy Yggdrasil Polska).
  • 17 lipca, Kraków. Tego dnia mija termin składania aplikacji do programu WARP NB-IoT, skierowanego do startupów i rozwijających się firm, które opracowują rozwiązania mogące wykorzystać technologię sieciową NB-IoT. Program organizowany jest przez hub:raum, inkubator startupów Deutsche Telekom – właściciela sieci T-Mobile w Polsce (źródło: materiał prasowy hub:raum).
  • 2 sierpnia, online. Termin zgłoszeń do sześciomiesięcznego, wirtualnego programu dla startupów fintech Mastercard Start Path. Startupy skorzystają z wiedzy globalnej sieci ekspertów Mastercard, mają dostęp do klientów i partnerów firmy i mogą wprowadzać innowacje bazujące na jej rozwiązaniach (źródło: materiał prasowy Mastercard).
  • 11 września, Kraków (termin przyjmowania zgłoszeń). PowerUp! to konkurs dla start-upów pracujących nad innowacyjnymi rozwiązaniami w w branży energetycznej. Ogranizator - europejski akcelerator projektów w obszarze energii InnoEnergy - umożliwi zwycięzcom udział w programie akceleracyjnym Highway, do wzięcia są także nagrody pieniężne (źródło: materiał prasowy InnoEnergy).

Najbliższe wydarzenia odbywające się pod patronatem DI:

  • 28-29 września, Warszawa. Konferencja poświęcona prawu autorskiemu Copy Camp (szczegóły).
  • 5 grudnia, Kraków (następnie 7.12 Warszawa i 13.12 Wrocław). Konferencja programistyczna Code Europe (szczegóły)

Organizujesz ciekawe wydarzenie związane z technologiami cyfrowymi albo wiesz o takim? Napisz do mnie: jr@di24.pl, a być może zasygnalizuję je w kolejnym przeglądzie nadchodzących wydarzeń.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy