Place Challenge w konkursie BizSpark European Summit

30-05-2012, 12:14

Polski startup Place Challenge rywalizuje w konkursie Microsoftu o tytuł najlepszego projektu z Europy, a także pieniądze i zainteresowanie inwestorów. Wesprzeć w konkursie BizSpark European Summit może go każdy internauta.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Od 7 czerwca aż 15 najlepszych startupów z Europy będzie rywalizowało o główną nagrodę konkursu BizSpark European Summit. Wydarzeniu przyglądają się nie tylko przedsiębiorcy i inwestorzy, ale również duże grono internautów.

Czytaj także: Gry miejskie w smartfonie z szansą na sukces w Dolinie Krzemowej

Obecnie trwa kwalifikacja do finałowej rundy konkursu, a wśród potencjalnych zwycięzców znajduje się również polski serwis Place Challenge. Jest to platforma umożliwiająca tworzenie interesujących gier, które wykorzystują zewnętrzne obiekty. O tym, co dokładnie rozwija nasz rodzimy startup, można przekonać się również na przykładach.

Firma stworzyła już dwie gry, w tym "RunAway", które zachęca biegaczy w miastach do przechwytywania wirtualnych monet od innych uczestników rywalizacji, odbywającej się również w realnym świecie. Drugi z tytułów - "Tail" - polega natomiast na tworzeniu wirtualnych "murów" podczas biegania, które zablokują drogę innym graczom.

Na poszczególnych uczestników konkursu można głosować, zaznaczając po prostu pole "Lubię to" zintegrowane z Facebookiem. Do dyspozycji internautów pozostaje także specjalny profil Place Challenge, gdzie można oddać głos na firmę, a także pełna lista wszystkich projektów biorących udział w rywalizacji.

Czytaj także: PlaceChallenge w Dolinie Krzemowej


Źródło: DI24.pl


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.