Pixel Crow szykuje premierę Beat Cop. Jujubee wyda kolejne tytułu z Astragon Entertainment. iFun4all na targach w Wielkiej Brytanii. Przegląd #e-biznes

23-03-2017, 09:09

Dzisiejszy przegląd jest mocno osadzony w branży gier. Przeczytacie w nim m.in. o nadchodzących i planowanych premierach polskich gier w Polsce i zagranicą - nowej propozycji Wydawnictwa Techland, nowym kontrakcie katowickiego Jujubee i planach iFun4all wobec najnowszego tytułu. Zapraszam do lektury.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


  • Jujubee - katowicki deweloper gier - rozwija współpracę z niemieckim Astragon Entertainment. Rozszerzone zostanie zakres prac nad kolejnym symulatorem na urządzenia mobilne. Pierwszy wspólny projekt, „Take Off: The Flight Simulator”, okazał się na tyle dużym sukcesem, że Astragon zdecydował się zlecić Jujubee przygotowanie wersji gry na komputery PC (źródło: materiał prasowy Jujubee).
  • Grupa Kapitałowa SARE, działająca w marketingu i komunikacji internetowej, podała wyniki za 2016 rok. Przychody ze sprzedaży wzrosły o 8% rok do roku (41,34 mln wobec 38,26 mln zł w 2015 roku). Skonsolidowany zysk z działalności operacyjnej EBIT w 2016 roku wyniósł 5,34 mln zł wobec 6,25 mln zł w 2015 roku. Firma planuje dalszy rozwój własnych technologii, fuzje i przejęcia oraz zaangażowanie w nowe projekty startupowe (źródło: materiał prasowy SARE).
  • Serial Cleaner, osadzona w kulturze lat 70-tych solidnie wygrzewana premiera krakowskiej spółki iFun4all, ma być pokazana na największych brytyjskich targach EGX Rezzed w wersji na PlayStation 4 jako najważniejszy tytuł w portfolio wydawniczym Curve Digital w tym roku. Oficjalną premierę zaplanowano na przełom 2. i 3. kwartału 2017 roku (źródło: materiał prasowy iFun4all).
  • Czy sklepy internetowe będą mogły pracować w niedzielę? 21 marca opublikowano stanowisko Rady Ministrów, dotyczące projektu ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele, gdzie czytamy: Projektowane przepisy powinny być tak przeredagowane, aby wprost i całkowicie wyłączały handel w internecie spod wprowadzanego zakazu. Rusza także kampania Izby Gospodarki Elektronicznej pod hasłem “Jesteśmy za handlem internetowym w niedziele” (źródło: materiał prasowy e-izby).
  • Techland - partner 11 bit Studios - zapowiada premierę gry Beat Cop. Jest to jedna z najciekawiej zapowiadających się polskich gier niezależnych, tworzona przez weteranów branży w studio Pixel Crow. Wydawnictwo Techland wprowadzi na rynek fizyczne wydanie premium z dodatkiem przedpremierowym (źródło: materiał prasowy Techland).

 

Zapraszam do czytania i komentowania. Jeśli traficie na świeży lub ponadczasowy tekst poświęcony e-biznesowi, napiszcie do mnie: jr@di24.pl - możliwe, że zamieszczę informację o nim w kolejnym przeglądzie.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.