Pierwszy ślub w Misyjnym Kościele Kopimizmu (wideo)

07-05-2012, 16:52

Piraci zrzeszeni w Misyjnym Kościele Kopimizmu chcą propagować swoje wartości pomimo niechęci ze strony władz. Tym razem udzielili nawet ślubu, by szerzyć "dzielenie się wszystkim".

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Pomimo licznych problemów z zarejestrowaniem Misyjnego Kościoła Kopizmu (MKK) jako pełnoprawnej religii w Szwecji, w styczniu tego roku zrzeszenie otrzymało oficjalnie tego typu status. Choć całość traktowana jest głównie jako ciekawostka, nie brakuje ludzi, którzy chcą propagować idee głoszone przez wyznawców MKK.

Czytaj także: Piraci zakładają Misyjny Kościół Kopimizmu

- Jesteśmy dziś bardzo szczęśliwi. W miłości chodzi właśnie o dzielenie się. Małżeństwo dzieli między sobą wszystko - poinformował Kościół w swoim komunikacie, informując o pierwszym udzielonym ślubie. Para młoda, podobnie jak w przypadku innych religii, ma jednak wyznaczone dodatkowe zadania.

Kopimiści mogą "dzielić się swoją miłością z innymi", ale pod warunkiem że ci inni jej nie kradną. Ważne w tym przypadku jest również, by tworzyli własne "remiksy". Jak zauważa serwis TorrentFreak, nowa religia zdobywa w ostatnich miesiącach uznanie w kolejnych krajach.

- Miejmy nadzieję, że uda im się dokonać remiksu DNA i stworzyć nowego człowieka. To właśnie duch Kopimizmu - mówił kapłan. - Czujcie miłość i dzielcie się tymi informacjami. Kopiujcie wszystko z jego świętości.

Warto przypomnieć, że Misyjny Kościół Kopimizmu posiada zarejestrowane święte symbole "CTRL+C" i "CTRL+V", co z pewnością pomagało w przygotowywaniu kolejnych wniosków o zarejestrowanie religii. Ceremonię ślubu można zobaczyć poniżej:


Źródło: TorrentFreak


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.