Pierwszy milion

ARTYKUŁ PROMOCYJNY 20-03-2011, 19:04

Ile razy trzeba dostać kopniaka od życia, aby zarobić pierwszy milion - i to w Polsce?

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Pierwszy milionGdybyś wiedział, że przez kilka lat będziesz podejmował różne próby zdobywania pieniędzy – testował rozwiązania, zakładał małe biznesy, brał udział w programach partnerskich – po to, by po kilku latach zostać milionerem, zrobiłbyś to?

Każdy krok Roberta Maichera kończył się upadkiem. Zarabiał, po czym wszystko tracił. Nie stać go było na żadne przyjemności. Mógł się w każdym momencie załamać i stwierdzić, że do niczego się nie nadaje i jest nieudacznikiem. Tak zrobiłaby większość ludzi na jego miejscu. Ale on walczył dalej, ani przez chwilę nie przypuszczając, że w wieku 26 lat będzie miał taki dochód pasywny, że nie będzie musiał pracować. Wiedział jednak i zaplanował sobie, że będzie bogaty. I udało mu się.

W wielu z nas drzemie potrzeba zmiany swego życia na lepsze. Publikacja „Pierwszy milion” przekazuje szereg wskazówek, jak owe pragnienie zamienić w rzeczywistość. Co powoduje przełamanie złej passy i co tak naprawdę stoi za sukcesem najbogatszych ludzi w świecie? Jeśli myślisz, że był to spory kapitał na początek, bogaty wujek z Ameryki, szczęście lub spadek – mylisz się.

>> Zamów: Pierwszy milion

Co osiągniesz po przeczytanie „Pierwszego miliona”?

  • Dowiesz się, jakie kroki podejmowali ludzie, z którymi chętnie zamieniłbyś się rachunkami.
  • Wzmocnią Cię kłody, które życie rzucało IM pod nogi. Staną się dla Ciebie wskazówką i dawką siły oraz uchronią przed wieloma błędami.
  • Zmienisz pogląd, że „w Polsce nie da się dorobić”.
  • W trakcie czytania tej publikacji będziesz z uśmiechem przywoływał podobne historie ze swojego życia, uświadamiając sobie, że być może Ty też byłeś o krok od sukcesu finansowego.
  • Podczas lektury wpadnie Ci do głowy kilka pomysłów na biznes, które będziesz gotowy z miejsca realizować!

Dowiedz się więcej i zamów: Pierwszy milion

Zobacz więcej e-bookówSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.