Photoshop CS6 - publiczna beta do pobrania (wideo)

22-03-2012, 10:26

Nowe wersje Photoshopa z reguły nie są testowane publicznie, dlatego warto odnotować wydanie dostępnej do pobrania wersji beta Photoshopa CS6. Program ma działać bardziej płynnie od poprzedniej wersji, ułatwi manipulowanie obrazem i edycję 3D.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Photoshop CS6 beta jest dostępny w wersji na platformy Windows i Mac. Program można pobrać z serwisu Adobe Labs. Dostępna jest angielska i japońska wersja językowa. Konieczne jest skorzystanie z Adobe ID, aby dokonać aktywacji online. Oczywiście firma Adobe liczy na przesyłanie opinii dotyczących nowego produktu. Wersja finalna programu powinna się pojawić jeszcze w pierwszej połowie 2012 roku.

Czytaj: Adobe: W oczekiwaniu na premiery produktów

Dlaczego firma Adobe zdecydowała się na publiczną betę? Przedstawiciel firmy Winston Hendrickson uważa, że Photoshop CS6 będzie wersją przełomową i firmie bardzo zależało na jak najszybszym pokazaniu jej szerszej publiczności. Pewne jest jedno - publiczna wersja beta sprawi, że gwałtownie wzrośnie liczba osób piszących w blogosferze i na serwisach społecznościowych o nowych funkcjach programu, a są one godne uwagi.

Kluczowe nowości to narzędzia "świadome treści", które mają znacznie ułatwić wybieranie obiektów na zdjęciu i np. przesuwanie ich. Automatyczne korygowanie zdjęć też będzie ułatwione dzięki wykorzystaniu bazy danych pomagającej przewidzieć pożądany efekt.

Interfejs jest ciemny i nieco uproszczony w wyglądzie. Program będzie wyposażony w nowy silnik graficzny Mercury, który zapewni akcelerację sprzętową przy takich zadaniach, jak kadrowanie i nakładanie filtrów. Są ulepszenia w obsłudze warstw. Miłym ułatwieniem pracy będzie automatyczne zapisywanie w tle oraz automatyczne odzyskiwanie efektów pracy. W tej wersji Photoshopa dostępne będą także funkcje wideo, przeniesione z wersji Extended, a także funkcje ułatwiające edycję treści 3D.

Poniżej jeden z filmów prezentujących nowe funkcje:

Czytaj: Adobe Photoshop Touch na iPada już dostępny


Źródło: Adobe


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.