Ostatnia chwila na zgłoszenie polskich projektów internetowych do World Summit Awards

29-09-2020, 12:22

World Summit Awards (WSA) to międzynarodowy konkurs organizowany przez International Centre for New Media pod patronatem ONZ skierowany do Twórców odpowiedzialnych społecznie rozwiązań internetowych. Celem konkursu jest wyłonienie oraz promocja najlepszych serwisów i aplikacji na świecie. Zgłoszenia tylko do 30 września!

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Co roku wyłanianych jest 40 zwycięzców (po 5 w każdej z 8 kategorii). Jak zawsze duży nacisk położony jest na projekty wspierające zrównoważony rozwój. Każdy kraj może nominować tylko po jednym projekcie do każdej kategorii.

WSA kategorie

Nominacją projektów z Polski zajmuje się Fundacja MOST, która jest członkiem sieci narodowych ekspertów WSA. Co roku jej przedstawiciele wybierają 8 projektów, po jednym z każdej kategorii, do reprezentowania naszego kraju na arenie międzynarodowej.

Do tej pory polskie projekty wygrywały trzykrotnie – w 2003 roku (ydp.com.pl), 2009 roku (avaguide.net) oraz 2017 (billongroup.com).

Więcej informacji na temat konkursu.

Termin na zgłoszenia mija 30.09.2020 o północy.

Zarejestruj swój projekt >>Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.