Orange wprowadza zwierzęce taryfy

22-04-2010, 10:40

Orange wprowadził ofertę segmentowaną dla różnych grup klientów. Nowe grupy taryf to: Delfin (dla osób lubiących dużo rozmawiać), Pelikan (dla lubiących SMS-ować i pisać na portalach społecznościowych) oraz Pantera (dla tych, którzy chcą być stale online). Ciekawe są zasady wymieniania minut na SMS-y i naliczania "darmowych" minut.

Nowe taryfy zastępują dotychczasową ofertę Orange abonament i Orange mix dla klientów indywidualnych. Każda z nich zawiera w abonamencie zestawy usług charakterystycznych dla potrzeb poszczególnych grup klientów. Ich uzupełnieniem są dodatkowe pakiety usług do wyboru, dostępne w każdej taryfie.

Nowością w ofertach jest wymienność minut na SMS-y w stosunku 1:2 i stała cena SMS-ów poza abonamentem - 20 gr, a za MMS-y 40 gr. W ramach abonamentu nie ma też różnicowania kosztów połączeń do Play i Cyfrowego Polsatu, liczba minut jest taka sama do wszystkich sieci. Po wykorzystaniu abonamentu za minutę połączenia do Play i Cyfrowego Polsatu opłata za minutę połączenia we wszystkich taryfach wynosi 63 gr.

Szczegóły oferty Delfin
fot. Orange - Szczegóły oferty Delfin

Delfin to 5 abonamentów dla tych, którzy lubią dużo rozmawiać (szczegóły w tabelce). W ramach abonamentu można dostać do 6000 minut na połączenia z 5 wybranymi numerami w Orange lub stacjonarnymi, do 300 minut na połączenia do wszystkich sieci (w tym Play i Cyfrowy Polsat) i 29 gr za minutę poza abonamentem już od taryfy Delfin 150.

Szczegóły oferty Pelikan
fot. Orange - Szczegóły oferty Pelikan

Pelikan to 4 abonamenty dla tych, którzy lubią dużo pisać i dzielić się przeżyciami z przyjaciółmi na portalach społecznościowych (szczegóły w tabelce). W ramach abonamentu można dostać:  do 5000 SMS-ów do Orange oraz nielimitowany dostęp do mobilnego Facebooka i innych serwisów internetowych.

Pantera to 4 abonamenty dla użytkowników mobilnego internetu (szczegóły w tabelce). W ramach abonamentu można dostać:  do 1 GB na połączenia z internetem w telefonie, do 1000 minut na rozmowy w taryfie Pantera 750, cenę za minutę poza abonamentem 29 gr we wszystkich taryfach Pantera.

 

Szczegóły oferty Pantera
fot. Orange - Szczegóły oferty Pantera

Z oferty mogą skorzystać klienci podpisujący nową umowę lub przedłużający ją w ramach programu Propozycja Orange dla Stałych Klientów. Nowe taryfy są dostępne z umowami na 24 lub 36 miesięcy oraz na 20 miesięcy, w przypadku wyboru oferty bez telefonu - Tylko SIM. Szczegóły na stronie Orange.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy