Orange: promocje dla firm i klientów indywidualnych

13-11-2007, 11:23

Na święta Orange proponuje swoim klientom indywidualnym darmowe rozmowy oraz nowe telefony. Z kolei dla firm operator przygotował ofertę w której obiecuje najniższe stawki oraz 1200 złotych rocznie na usługi.

W świątecznej promocji ofert abonamentowych, każdy klient indywidualny kupujący nową aktywację może rozmawiać za darmo z trzema wybranymi numerami w Orange i stacjonarnymi. W ofercie Nowy Twój Plan oraz Plan Na Rozmowy zależności od wybranej opcji abonamentu, klienci dostają bezpłatne rozmowy na okres od 3 do 12 miesięcy

Usługa jest adresowana do nowych i obecnych klientów. Mogą z niej korzystać także klienci oferty mix. Szczegóły na temat oferty znajdziemy w komunikacie na stronie Grupy TP. Warto również zapoznać się z komunikatem dotyczącym nowych telefonów w Orange.

Dla firm

Z kolei Klienci planów abonamentowych Orange dla Firm korzystający z oferty Równe Stawki mogą obniżyć koszty połączeń telefonicznych włączając usługę Tanie Połączenia. Dzięki niej otrzymają do swojego planu dodatkowe bezpłatne minuty, co pozwoli im wykonywać połączenia w sieci Orange i na numery stacjonarne za 13 groszy netto za minutę.

W promocji planów Nowa Firma Mix wraz z zakupem aktywacji, klienci dostają co miesiąc o 50 procent więcej złotówek do wykorzystania na dowolne usługi oraz połączenia. W ten sposób w planie Nowa Firma Mix 200 przez 12 miesięcy będą mieli do wykorzystania 1200 zł netto rocznie. Szczegóły w komunikacie TP.

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag promocjetag Orangetag GSMtag abonament
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy