Orange nagradza, a użytkownicy niezadowoleni

01-12-2010, 20:07

Orange nagradza swoich lojalnych abonentów usługą Halo Granie. Jednak niektórym się to nie podoba i natychmiast chcą wyłączyć usługę. Jak to jest z tą muzyką przed połączeniem?

Niektórzy z abonentów sieci Orange niedawno otrzymali usługę Halo Granie, która polega na odtwarzaniu utworu muzycznego, zanim połączenie zostanie zrealizowane. Problem pojawiał się wtedy, gdy komuś nie podobała się wybrana muzyka lub po prostu nie chciał usługi, która po miesiącu jest odpłatna.

>> Czytaj też: Notki SMS dla nieosiągalnych w Play

Sonda
Korzystasz z usług oferujących muzykę podczas oczekiwania na połączenie?
  • Tak
  • Nie
  • Nie zwracam na to uwagi
wyniki  komentarze

Ponieważ pojawiły się liczne pytania, postanowiliśmy zbadać sprawę i wyjaśnić kwestię płatności oraz samo przyznawanie rodzajów muzyki. Sytuację opisywaliśmy już w Dzienniku Internautów - wtedy to Orange pobierało opłaty, jeśli abonent nie zdążył zrezygnować z usługi. Teraz jest inaczej.

- Przed aktywacją usługi do klientów został wysłany SMS z informacją o promocji, następnie zostały wysłane kolejne SMS-y, jeden w dniu aktywacji usługi, następny na dwa dni przed wejściem w okres płatny. Jeżeli klient przed wejściem w okres płatny nie zdeklarował się, że chce korzystać z usługi w wersji płatnej, usługa była wyłączana, a klient nie był obciążany żadnymi opłatami – tłumaczy Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Skąd operator może wiedzieć, jaka muzyka przypadnie mi do gustu? Ten, komu automatycznie uruchomiono usługę Halo Granie, otrzymał „bezpłatnego traya”, którego może zmienić, a jeśli sam aktywuje usługę, ma możliwość wyboru od razu.

>> Czytaj też: SMS-y na "Mam Talent" wyczyściły konta użytkowników Plusa

Usługa przeznaczona jest dla wszystkich klientów Orange. Operator, włączając usługę Halo Granie, postanowił w ten sposób nagrodzić abonentów, którzy spełnili określone warunki. Z usługi można zrezygnować, wysyłając darmowy SMS pod numer 3333 o treści WYLACZ.


Źródło: DI24.pl
Tematy pokrewne:  

tag usługitag użytkownicytag Orangetag Halo Granietag abonenci
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Listy
Listy  
« Maj 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31