Orange Free: internet mobilny za 19 zł miesięcznie

14-09-2010, 13:47

Orange oferuje tani mobilny dostęp do sieci połączony z usługą, która pozwala surfować w wybranych godzinach bez limitu transferu. Nocnych marków nie będzie ograniczał limit transferu.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Od 14 września Orange oferuje mobilny dostęp do internetu z abonamentem w cenie 19 zł i modemem za 1 zł. Limit transferu wynosi 0 GB. W Orange Free 19 klienci dostają usługę Szczęśliwe Godziny, dzięki której od godziny 24.00 do 8.00 rano mogą korzystać z dostępu do internetu bez limitu transferu danych.

Szczegóły cenowe oferty Orange Free
fot. - Szczegóły cenowe oferty Orange Free

W ofercie pojawiają się także całkowicie nowe opcje abonamentowe. Ich cechą wspólną jest możliwość łączenia się z siecią we wszystkich technologiach dostępu - GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA, HSPA oraz CDMA. Dzięki temu klienci mogą korzystać z największego w kraju zasięgu szybkiego mobilnego internetu dostępnego dotąd tylko w wybranych planach abonamentowych.

>>> Czytaj: Era: Szybsze przeglądanie internetu w blueconnect dzięki kompresji danych

W Orange Free do wyboru jest pięć różnych planów taryfowych. W większości z nich oprócz miesięcznego limitu transferu klienci dostają bezpłatnie usługę Szczęśliwe Godziny oraz pakiety nawet 100 minut i 50 SMS-ów do wykorzystania w Orange. Szczegóły cenowe oferty w tabelce obok.

Komputery w ofercie Orange Free
fot. - Komputery w ofercie Orange Free

Kolejną nowością zaproponowaną przez Orange jest usługa "Cała naprzód". Dzięki niej klienci, którzy przekroczą miesięczny limit transferu będą mogli łączyć się z siecią, korzystając z pełnej prędkości transmisji danych, płacąc 5 gr za 1 MB. Alternatywnie można wybrać jeden z dodatkowych pakietów na transmisję danych: 0,5 GB za 10 zł, 1 GB za 15 zł, 2 GB za 20 zł.

Nowe plany taryfowe Orange Free będą dostępne także w ofercie bez modemu. Decydując się na nią, klienci dostaną 10% rabatu na abonament przez cały okres trwania umowy. Wraz z usługą mobilnego internetu można kupić jeden z dwóch netbooków: HP Mini 210 lub Acer Aspire One D260. Szczegóły w tabelce obok.

>>> Czytaj: (akt.) Orange i Era wprowadzają iPhone 4 w konkurencyjnych cenach


Źródło: TP


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.