Office 15 Beta już styczniu?

25-11-2011, 09:15

Nowa wersja testowa popularnego pakietu biurowego pojawi się już na początku 2012 roku - dowiedział się serwis WinRumors.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Źródła witryny WinRumors donoszą, że korporacja z Redmond pracuje już nad ostatnimi poprawkami, które mają przygotować Office'a 15 do wydania w wersji Beta. Prawdopodobnie zostanie ono udostępnione już pod koniec stycznia.

Czytaj także: Microsoft: Siri to spóźniony produkt

Warto przypomnieć, że nowa wersja pakietu biurowego ma być lepiej dostosowana do obsługi z poziomu ekranów dotykowych, a w związku z tym po raz kolejny przebudowano wygląd m.in. Outlooka. Premiera poglądowej wersji programu już w styczniu pozwoli na jego zaprezentowanie podczas targów CES, prawdopodobnie razem z Windowsem 8.

Według WinRumors w Office 15 pojawi się dodatkowo aplikacja Moorea, która pozwoli na nawigację między często wykorzystywanymi dokumentami oraz obrazami. Sam wygląd nowej wersji pakietu nie jest już tajemnicą, gdyż jakiś czas temu do sieci wyciekły zrzuty ekranu przedstawiające odświeżony projekt interfejsu Outlooka.

- Możesz się spodziewać, że pracujemy ciężko nad tym, co można by określić jako Office w stylu Metro - mówił dyrektor generalny Microsoftu już we wrześniu tego roku. Analitycy nie mają wątpliwości co do tego, że właśnie pakiet biurowy dla tabletów z Windows 8 może zaważyć na sukcesie nowej wersji platformy przygotowywanej w Redmond. Obecnie tablety z iOS oraz Androidem są wykorzystywane głównie do przeglądania sieci, bądź czerpania radości z multimediów.

Czytaj także: Microsoft wesprze startupy wykorzystujące Kinecta


Źródło: WinRumors


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.