Odkurzacz workowy - czym kierować się przy jego wyborze?

20-06-2020, 07:39

Wybór odpowiedniego odkurzacza to kluczowa decyzja w każdym gospodarstwie domowym. Oferta jest duża i łatwo pogubić się w gąszczu dostępnych w sklepach odkurzaczy workowych. Szwedzka marka Electrolux od ponad 100 lat stawia na innowacyjne rozwiązania i udoskonala swoje produkty w trosce o swoich klientów. Odkurzacz workowy Pure D8.2 Silence to idealne urządzenie dla tych, którzy cenią wygodę i nowoczesność.

odkurzacz electrolux

Zespoły projektantów tej firmy korzystają z porad lekarzy, dzięki czemu odkurzacze workowe Electrolux sprawdzają się świetnie wszędzie tam, gdzie mieszkają alergicy. Nie bez znaczenia jest fakt, że odkurzacze workowe Pure D8.2 Silence pracują bardzo cicho i nie zakłócają domowego spokoju.

Odkurzacz Electrolux Pure D8.2 – nowe podejście do odkurzania

Odkurzanie bywa uciążliwe. Ileż razy zdarzyło nam się zbyt krótki przewód powodowała, że musieliśmy co chwilę przerywać odkurzanie i przełączać się do innego gniazdka albo walczyć za pomocą gąbki z zanieczyszczeniami, które zostały na dywanie mimo starannego odkurzania? Duży hałas też nie sprzyja dobremu samopoczuciu.

Na szczęście marka Electrolux przychodzi nam z pomocą. Odkurzacze workowe Pure D8.2 Silence są ciche, zwinne i bardzo wydajne. Ergonomiczny kształt, interesujący design, nowoczesne ssawki i filtry – wszystko to sprawia, że sprzątanie z odkurzaczem Pure D8.2 Silence to czysta przyjemność.

Inteligentne odkurzanie to odpowiednie akcesoria i nowoczesne rozwiązania. Technologia SmartMode zastosowana w odkurzaczach Electrolux automatycznie wykrywa rodzaj podłogi i dostosowuje do niej moc odkurzania. Dzięki temu swobodnie i dokładnie odkurzymy dywany oraz podłogi twarde bez konieczności zmiany ustawień.

OneGo Power Clean to nowa ssawka, przystosowana do zbierania zanieczyszczeń z różnych rodzajów powierzchni. Ma opcję zmiany ustawień i dzięki temu doskonale zbiera wszystkie, nawet najmniejsze cząsteczki, niezależnie od rodzaju podłogi.

Odkurzacz Pure D8.2 Silence model PD82-ALRG wyposażono w worki s-bag® Anti-Allergy, wykonane z syntetycznego materiału, który zatrzymuje do 99 proc. cząstek kurzu o średnicy zaledwie 1 mikrona. Worki s-bag® Anti - Allergy filtrują powietrze o 40 proc. wydajniej niż standardowe worki papierowe i pomagają pozbyć się obecnych w powietrzu cząstek alergenów i bakterii. Dzięki nim siła ssąca odkurzacza jest o 60 proc. większa niż wtedy, gdy stosujemy standardowy worek.

Cichy i inteligentny

Otacza nas na co dzień mnóstwo dźwięków. Wiele z nich bywa uciążliwych. Hałas generują też sprzęty gospodarstwa domowego. Specjaliści, którzy pracują dla szwedzkiej firmy Electrolux doskonale wiedzą, jak ważny jest relaks w domowym zaciszu. Starają się więc, by urządzenia tej marki pracowały cicho i skutecznie.

Odkurzacz Pure D8.2 Silence to najcichszy odkurzacz z oferty marki Electrolux. Generuje dźwięk na poziomie zaledwie 57dB, co odpowiada zwykłej, cichej rozmowie. Podczas sprzątania można też słuchać ulubionej muzyki, a dźwięk odkurzacza nie będzie nam w tym przeszkadzał.

Idealny dla alergików

Polskie Towarzystwo Alergologiczne (PTA) szacowało że w 2019 roku alergia dotyka prawie połowę populacji Polaków. Długotrwała ekspozycja na alergeny, m.in. na roztocza i bakterie zawarte w kurzu, może spowodować, że alergia przerodzi się w astmę.

Jak często powinniśmy odkurzać mieszkanie? Dwa razy w tygodniu to minimum, a jeśli mamy w domu alergika, powinniśmy to robić codziennie. W takiej sytuacji nieoceniony jest odkurzacz workowy Pure D8.2 Silence.

Odkurzacz Pure D8.2 Silence ma dużą moc, filtr zapewniający czystsze powietrze i wiele innych udogodnień, które zapewniają komfort i łatwość użytkowania.

Jest wyposażony w wysokiej jakości zmywalny filtr, który skutecznie pochłania kurz, roztocza, pyłki i alergeny. Pure D8.2 Silence w 99,99 proc. oczyszcza powietrze wylotowe z odkurzacza, ograniczając ryzyko alergii.

Przyjazny środowisku

Electrolux wie jak ważna jest ochrona środowiska naturalnego i chce mieć w tym swój udział. Marka dąży do rozwiązań „zero waste” i chce minimalizować swój ślad na ziemi.

Zero waste – to styl życia, który zakłada maksymalne zmniejszenie „produkcji” odpadów. Nie jest to łatwe, ale liczy się każde działanie. Szwedzka firma Electrolux ma bardzo wysoką świadomość ekologiczną. Produkowane przez nią sprzęty są energooszczędne i wykonywane z materiałów, które już wcześniej były wykorzystywane. Odkurzacz Pure D8.2 Silence zbudowany jest w 55 proc. z materiałów pochodzących z recyklingu.

Źródło danych o szacunku: https://www.nfz.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-centrali/alergia-i-astma-filmy-edukacyjne,7363.html


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Odkurzacztag nolstag Electrolux
To warto przeczytaćfot. PhotoMIX  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: