Obejrzyj film i zrób biznes w sieci

05-03-2009, 14:04

Jak odpalić swój pierwszy projekt internetowy, żeby go nie spalić? Gdzie startupy mogą szukać dofinansowania? Odpowiedzi na te pytania można będzie poznać oglądając program prowadzony przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w internetowej telewizji.

Lookr.tv - Strona główna
fot. - Lookr.tv - Strona główna
Gospodarzami programu są Justyna Gaj, dyrektor komunikacji społecznej w AIP Group oraz dziennikarka telewizji lookr.tv Ola Mikołajczyk.

Tematem pierwszego odcinka będzie biznes w sieci. Prowadzący spróbują odpowiedzieć na pytanie, na ile kryzys w światowej gospodarce wpłynie na rozwój nowych inicjatyw w globalnej sieci. Gościem programu będzie Kamil Bargiel, pomysłodawca nowego serwisu 100ludzi.pl, który opowie o jego modelu biznesowym oraz pomysłach na promocję.

Program ma charakter wideoczatu, podczas którego internauci mają możliwość zadawania na żywo pytań osobom zgromadzonym w studiu.

Pierwszy odcinek cyklu programów prowadzonych pod patronatem Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości zostanie wyemitowany dziś, w czwartek 5 marca, o godzinie 18:00 na stronie wspomnianego serwisu wideo.


Źródło: LookrT
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy