O biznesie internetowym na e-nnovation

PATRONAT MEDIALNY 01-09-2010, 23:14

Grupa Allegro organizuje dla wszystkich zainteresowanych e-biznesem konferencję „e-nnovation– e-commerce w Europie Centralnej”. Spotkanie odbędzie się 23-24 września w Poznaniu. Dla czytelników Dziennika Internautów przygotowano zniżkę na udział w tej konferencji.

Konferencja będzie doskonałą okazją, żeby spotkać i porozmawiać z praktykami e-biznesu z całego świata. Omówione na niej zostaną m.in. najciekawsze studia przypadków – spektakularne sukcesy i głośne porażki. Uczestnicy przedyskutują kierunki i bariery rozwoju handlu internetowego, przeanalizują nowe technologie i rozwiązania, które usprawniają sprzedaż internetową, omówią sposoby wykorzystania sieci społecznościowych w e-handlu.

Prelegenci e-nnovation to specjaliści biznesu internetowego, którzy przyjadą do Poznania, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem:

  • Nikos Anagnostou, dwukrotny zwycięzca Athens Startup Weekend, opowie o kupowaniu w dobie sieci społecznościowych;
  • José A. del Moral, współzałożyciel Ya.com, hiszpańskiej firmy ISP sprzedanej Deutsche Telekom za 540 mln euro, opowie o sieciach społecznościowych w e-commerce;
  • Stephen Kines, jeden z dziesięciu najlepszych prawników w dziedzinie TMT wg rankingu Euromoney 2009, wyjaśni, jak omijać pułapki podczas rozwoju e-biznesu i jaka jest w tym rola prawnika;
  • Nicola Mattina, znany włoski bloger i dziennikarz zajmujący się nowymi technologiami i internetem, przedstawi szanse i największe problemy, przed jakimi staje startup;
  • Ondrej Bartos, który zarządza firmą Credo Ventures, podpowie, jak skutecznie szukać inwestora.

Na e-nnovation będzie można posłuchać także Mike’a Butchera z TechCrunch Europe, Toma Kellera z TechStars, Alexa Barrerę z międzynarodowego inkubatora startupów Tetuan Valley czy Mirkę Puczko z Merlin.pl.

Podczas konferencji zaprezentuje się także pięciu finalistów konkursu „Start with e-nnovation”, którzy zostali wybrani spośród ponad 130 nadesłanych zgłoszeń. A drugiego dnia e-nnovation poznamy najlepszy pomysł na biznes internetowy w Europie Środkowo-Wschodniej, którego autor otrzyma 10 000 euro.

Do udziału w konferencji zaproszeni są wszyscy, którzy interesują się e-biznesem i chcą dowiedzieć się więcej o rynku e-commerce w Europie Centralnej. Będzie to szczególnie ciekawe wydarzenie dla właścicieli sklepów internetowych, pracowników firm z branży e-biznesu internetowego, młodych przedsiębiorców internetowych, pracowników i pasjonatów IT.

Konferencja odbędzie się w największym kompleksie kinowym w Polsce - CinemaCity Kinepolis Poznań, ul. Bolesława Krzywoustego 72. Wygodę gości gwarantują klimatyzowane sale, komfortowe fotele, ogromne ekrany oraz obraz i dźwięk Dolby Digital Surround Ex.

Udział w dwudniowej konferencji to koszt 499 zł, który obejmuje:

  • wstęp na wykłady;
  • komplet materiałów konferencyjnych;
  • T-shirt e-nnovation;
  • przerwy kawowe i lunch w czasie dwóch dni konferencji;
  • zaproszenie na bankiet pokonferencyjny.

Dla wszystkich czytelników Dziennika Internautów organizator przygotował zniżkę 10%, przy rejestracji wystarczy wpisać kod rabatowy „di”.

Więcej informacji i rejestracja na stronie konferencji e-nnovation.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag patronat DItag konferencjetag e-nnovationtag Allegro
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930