Nowa wersja Android Marketu z wypożyczalnią filmów i e-booków (wideo)

13-07-2011, 08:37

Google zaprezentowało nową wersję swojego sklepu z mobilnymi aplikacjami przeznaczoną dla urządzeń z Androidem 2.2 oraz nowszych.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Wyszukiwarkowy gigant niedawno zaprezentował nową wersję Map Google dla Androida, które nie wymagają ciągłego połączenia z internetem, natomiast teraz przyszedł czas na znacznie ważniejszą ze strategicznego punktu widzenia aplikację Android Market.

>>Czytaj także: Mapy Google dla Androida również w trybie offline

Sonda
Wypożyczanie filmów z poziomu telefonu to dobry pomysł?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Narzędzie do tej pory było kojarzone wyłącznie z możliwością zakupu mobilnych aplikacji (bądź pobierania darmowych), natomiast już wkrótce użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych będą mogli z jego pomocą pobierać również filmy oraz e-booki.

Wypożyczenie filmu ma kosztować 1,99 dol., a zakupiony materiał będzie powiązany z kontem Google, więc wideo nabyte w ten sposób dostępne będzie również na tablecie z Androidem. Podobnie rzecz się ma w przypadku e-booków, które odtworzymy na wszystkich popularnych platformach.

Obok nowości związanych z wypożyczalnią filmów i e-booków, zmienił się również wygląd części sklepu promującej aplikacje. W oknie startowym jest teraz więcej miejsca na ciekawe narzędzia, a cały motyw sklepu został mocno odświeżony.

Aktualizacja jest przeznaczona dla wszystkich urządzeń z Androidem 2.2+ i jak podkreśla Google, użytkownicy nie muszą właściwie nic robić, by mieć dostęp do nowej wersji Android Marketu - powinna ona zostać pobrana automatycznie w ciągu najbliższych dni.

>>Czytaj także: Google Earth dla tabletów z Androidem


Źródło: Google Mobile


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.