Nowa oferta Plusa dla firm

27-03-2009, 08:09

Plus GSM zapowiada, że już od 30 marca klienci posiadający REGON będą mogli korzystać z oferty dla firm Taryfa TanioRozmowna. Nowa propozycja daje dużą liczbę minut wliczonych w abonament, niskie stawki za połączenia głosowe i SMS-y oraz benefity przez okres trwania umowy. Oferta skierowana jest też do stałych abonentów Plusa.

Składowe tej oferty to określana przez Plusa jako "duża" liczba minut wliczonych w abonament,  darmowe minuty "na zawsze", do wyboru 6 wysokości abonamentu, niskie stawki za połączenia oraz SMS-y, a także nielimitowane bezpłatne połączenia do 5 numerów w sieci Plus lub 500 bezpłatnych minut na telefony stacjonarne.

Decydując się na Taryfę TanioRozmowną, klient otrzyma przy dowolnej wysokości abonamentu pewną liczbę minut do wykorzystania na krajowe połączenia głosowe do sieci komórkowych i stacjonarnych. Minuty niewykorzystane w danym okresie rozliczeniowym można wykorzystać w 6 kolejnych okresach rozliczeniowych, podczas których są one rozliczane w pierwszej kolejności.

Zarówno nowi, jak i obecni klienci operatora, korzystający z nowej taryfy, mają zapewnione niezmienne warunki do końca trwania umowy. Klient, który zdecyduje się na jeden z planów cenowych TanioRozmowna 180, 300, 600 lub 1200, automatycznie otrzymuje Pakiet Rozmowny z dodatkowymi minutami. Przy uwzględnieniu Pakietu można mieć nawet 1500 minut miesięcznie na połączenia do wszystkich sieci.

Dotychczasowi klienci Plusa, którzy zdecydują się na podpisanie umowy z Plusem, automatycznie otrzymują pakiet minut do wykorzystania na krajowe połączenia głosowe do sieci komórkowych i stacjonarnych.

Ceny połączeń i SMS-ów wliczonych w abonament w połączeniu z pakietami wyglądają zachęcająco - od 2 groszy za minutę połączenia oraz 6 groszy za SMS.

Usługa "5 wybranych numerów" umożliwia nielimitowane i bezpłatne połączenia do 5 wybranych numerów w sieci Plus lub 500 bezpłatnych minut na telefony stacjonarne. Każda kolejna minuta połączenia po przekroczeniu limitu 500 minut kosztuje 10 gr. Opłata za aktywację usługi wynosi 5 zł za każdy wybrany numer. Połączenia w ramach usługi nie pomniejszają liczby minut wliczonych w abonament i Pakiet Rozmowny.

Szczegóły taryf dostępne na stronie plus.pl.


Źródło: Plus (Polkomtel)
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag taryfatag SMStag Plustag nowośćtag GSM
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy