Nokia udostępnia Symbiana Belle (wideo)

07-02-2012, 17:06

Najnowsze wydanie Symbiana, zaprezentowane w sierpniu, dostępne jest już dla wszystkich użytkowników - poinformowała Nokia na swoim blogu. Na użytkowników czekają przede wszystkim nowości w interfejsie.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Symbian Belle (a właściwie Nokia Belle) został właśnie udostępniony użytkownikom smartfonów fińskiego producenta. Platformę już teraz znaleźć można na urządzeniach oznaczonych numerami 600, 700 oraz 701.

Czytaj także: Żywot Symbiana dobiega końca?

Początkowo użytkownicy mieli nadzieję, że Nokia może udostępnić nową wersję Symbiana jeszcze w końcówce 2011 roku, jednak firma zdecydowała się nieco mocniej dopracować swoje oprogramowanie. Obecnie aktualizacji do Belle mogą już dokonać posiadacze modeli: N8, E7, X7, C6-01, C7, Oro, E6, a wkrótce nowości trafią również do użytkowników Nokii 500.

- Po tym jak zainstalujesz Nokia Belle, choć wciąż będziesz miał ten sam telefon, poczujesz, jakby był nowy i z poprawioną wydajnością - czytamy na blogu fińskiego producenta. Wśród najważniejszych nowości, w systemie znaleźć mamy teraz "całkowicie nowy interfejs" oraz liczne poprawki, które przekładają się na płynniejsze działanie aplikacji.

Warto zauważyć również, że dotychczasowi użytkownicy modeli 600, 700 oraz 701 bardzo pozytywnie wyrażali się na temat nowości w Belle. By zaktualizować swoje urządzenie, wystarczy podłączyć je do komputera z dostępem do internetu i zainstalować oprogramowanie Nokia Suite w wersji co najmniej 3.3.

Czytaj także: Biała Nokia Lumia 800 już w lutym


Źródło: Nokia


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.