Nokia 603 z wymienną obudową (wideo)

14-10-2011, 16:57

Fiński producent zaprezentował kolejnego smartfona z Symbianem Belle, który ma zainteresować użytkowników wymienną obudową w kilku kolorach.

Nokia zaprezentowała na swojej stronie nowy telefon oznaczony numerem 603, który ma się znajdować na średniej półce cenowej. Jak zapewnia producent, urządzenie można "nieskończenie dopasowywać do swoich wymagań".

Czytaj także: Motorola Fire zawita wkrótce do Polski

Sercem smartfona jest procesor 1 GHz, który zasila platformę Symbian Belle. Nokia 603 wyposażona jest w 3,5-calowy ekran o rozdzielczości 640x360 pikseli potrafiący wyświetlić 16 milionów kolorów. Urządzenie posiada również moduł NFC, Bluetooth 3.0, Wi-Fi oraz HSDPA 3G i według producenta potrafi pobierać pliki z prędkością 14,4 Mbps.

Nokia chwali się też bardzo dobrą baterią, która ma pozwalać na 7 godzin rozmów bądź 460 godzin działania telefonu w trybie czuwania. Urządzenie waży 106,9 grama i domyślnie wyposażone jest w aplikacje takie, jak Angry Birds, Fruit Ninja, Shazam czy YouTube.

Urządzenie, podobnie jak model 500, wyposażone jest w wymienne obudowy, które mają pozwolić użytkownikowi dopasować smartfona do własnych upodobań. Również dzięki ośmiu obszarom roboczym w Symbianie Belle możliwe jest uczynienie urządzenia bardziej unikalnym. Smartfon powinien być dostępny w sprzedaży na początku 2012 roku, a zatem nieco później niż pierwsze urządzenia firmy z WP 7.5 Mango.

Czytaj także: Motorola gotowa na współpracę z Microsoftem


Źródło: Nokia
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy