Nielimitowane rozmowy, SMS-y i internet w Orange

29-08-2011, 15:55

W taryfach zwierzęcych (druga wersja) dostępne są nowe usługi umożliwiające korzystanie z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i dostępu do internetu (wolniejszego). W droższych abonamentach usługi są bezpłatne.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Nowa oferta Delfin w Orange
fot. - Nowa oferta Delfin w Orange
Taryfa Delfin drugiej generacji to abonamenty od 29,90 zł do 99,90 zł. W dwóch najdroższych wersjach „Pogaduchy w Orange na okrągło” są bezpłatne. W przypadku najtańszych ofert trzeba zapłacić od 10 do 50 zł miesięcznie.

Nowa oferta Pelikan w Orange
fot. - Nowa oferta Pelikan w Orange
Pelikan II jest ofertą skierowaną do osób, które dużo SMS-ują. W tym abonamencie występuje usługa „SMS-y w Orange na okrągło” za 25 zł miesięcznie w abonamencie 29,90 zł i za darmo w przypadku pozostałych.

Nowa oferta Pantera w Orange
fot. - Nowa oferta Pantera w Orange
Taryfa Pantera została najbardziej wzbogacona. W najtańszej ofercie można wykupić usługę „Pogaduchy w Orange na okrągło” (droższe oferty za darmo) i „Internet bez limitu danych” za 25 zł w przypadku oferty za 49,90 i 69,90 zł (droższe oferty posiadają tę usługę za darmo). Warto podkreślić, że internet bez limitu polega w tym przypadku na znacznym spowolnieniu prędkości internetu po wykorzystaniu dostępnych pakietów.

Na czym polegają usługi i jak je włączyć?

Sonda
Jak oceniasz nowe usługi w Orange na abonament?
  • świetne
  • dobrze
  • słabo
  • nie mam zdania
wyniki  komentarze

Pogaduchy w Orange na okrągło” to usługa, która umożliwia nielimitowane rozmowy ze wszystkimi w sieci Orange, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Mogą z niej skorzystać wszyscy klienci taryf Delfin II i Pantera II, a dla posiadaczy abonamentów Delfin II 225 i Pantera II 225 lub wyższych usługa jest bezpłatna. „Pogaduchy w Orange na okrągło” można włączyć m.in. wysyłając bezpłatny SMS o treści AKT PGO pod numer 80800.

SMS-y w Orange na okrągło” to usługa dla klientów taryf Pelikan II, która zapewnia nieograniczoną liczbę SMS-ów do sieci Orange. Usługa jest dostępna bezpłatnie dla posiadaczy abonamentu Pelikan II 60 lub wyższego. Można ją włączyć m.in. wysyłając bezpłatny SMS o treści AKT SMS pod numer 80800.

Internet bez limitu danych” to usługa, dzięki której klienci taryf Pantera II otrzymują dodatkowe pakiety na transmisję danych, a po ich wykorzystaniu mogą bez żadnych opłat łączyć się z internetem z mniejszą prędkością. Usługa jest bezpłatna dla posiadaczy abonamentu Pantera 300 lub wyższego. Aby ją aktywować, należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści AKT INTERNET pod numer 80800.

Niekończąca się minuta w Orange” – to oferta dla wszystkich klientów korzystających z taryf Delfin II, Pelikan II i Pantera II w Orange. Za 2 zł miesięcznie mogą prowadzić nielimitowane czasem trwania rozmowy w sieci Orange, płacąc tylko za 1 minutę połączenia. Usługę można włączyć m.in. wysyłając bezpłatny SMS o treści AKT MINUTA pod numer 80800.

Z usług mogą skorzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci Orange. Szczegóły na: www.orange.pl


Źródło: Orange


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Xsolla


fot. Geralt


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.