Netia: internet "No Limits" za złotówkę miesięcznie

03-08-2011, 10:45

W nowej promocji Netii szybki internet i nielimitowane rozmowy telefoniczne można mieć przez pierwsze 4 miesiące za 1 zł.

Netia od kwietnia oferuje internet w ramach oferty "No Limits", w której klient dostaje internet tak szybki, na ile pozwala łącze. W praktyce według Netii 89% nowych klientów otrzymuje prędkość 6 Mbps i więcej.

Teraz, przy zakupie pakietu internet+telefon, opłata przez pierwsze trzy miesiące wyniesie zaledwie 1 zł za każdą z usług. Jeżeli klient zdecyduje się na zakup tylko jednej usługi, otrzyma promocyjną cenę przez pierwszy miesiąc umowy. Zakup usług przez www.netia.pl premiowany jest dodatkowym promocyjnym miesiącem za 1 zł.

>>> Czytaj: Warszawskie osiedle walczy o linię TP

W kolejnych miesiącach opłata za pakiet internet+telefon (na liniach zmodernizowanych do standardu NGA, dodatkowo cyfrowa telewizja) wyniesie 99,90 zł (na sieci własnej Netii i LLU), a za jedną usługę 59,90 zł. W każdej opcji klient podpisuje umowę na czas nieokreślony, bez umowy lojalnościowej.

Nowi klienci mogą też otrzymać nieodpłatnie bezprzewodowy router Netia Spot. Oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i małych i średnich firm.

Netia wprowadza jednocześnie nową taryfę telefoniczną z kilkudziesięcioma minutami rozmów wliczonymi w abonament. Dla klientów indywidualnych jest to Lepszy Telefon 60, z abonentem w wysokości 35,90 zł brutto. Dla małych firm dostępny jest natomiast pakiet Firma Start za 29,90 zł netto miesięcznie.

>>> Czytaj: Internet satelitarny od Hetan na raty dzięki Żaglowi


Źródło: Netia
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy