Nasza-Klasa i Allegro łączą siły

30-10-2008, 18:36

Serwis Nasza-klasa.pl nawiązał współpracę z platformą aukcyjną Allegro.pl. Dzięki temu profile na NK będzie można połączyć z kontem Allegro i dotarcie do aukcji znajomych będzie łatwiejsze.

W praktyce na stronie głównej Nasza-klasa.pl pojawi się ikona prowadzącą do mechanizmu pozwalającego na integrację profilu z kontem. Po krótkim procesie uwierzytelnienia danych profil i konto zostaną powiązane, co umożliwi prezentowanie własnych aukcji Allegro w profilu NK.

Ponadto dzięki specjalnej stronie aukcje.nasza-klasa.pl będzie można szybko i wygodnie przejść do licytowania towarów swoich znajomych.

Sonda
Czy powiążesz swój profil NK z kontem w Allegro?
  • Tak
  • Nie
  • Jeszcze nie wiem
  • Nie korzystam z NK
  • Nie korzystam z Allegro
wyniki  komentarze

- Współpraca Naszej Klasy i Allegro może być nie tylko atrakcyjna dla naszych Użytkowników, ale także może świadczyć o nowej kulturze współpracy w branży internetowej - mówił Maciej Popowicz, jeszcze prezes zarządu Nasza Klasa Sp. z o.o.

W ramach cobrandu powstanie również profil Allegro.pl. Użytkownicy NK będą mogli dodać Allegro do listy swoich przyjaciół oraz podyskutować na specjalnym forum - znajdą się tu informacje dla początkujących Allegrowiczów: jak korzystać z Allegro.pl, jak bezpiecznie kupować oraz sprzedawać.

Dla serwisu aukcyjnego będzie to sposób na dotarcie do nowych użytkowników, którzy do tej pory w ogóle nie korzystali z możliwości handlu internetowego. Dla NK to przede wszystkim możliwość zaoferowania nowych treści. Współpraca ma charakter bezterminowy.

Czy inspiracją do współpracy były aukcje, na których można było kupić znajomego do NK? To niestety pozostanie tajemnicą.


Następny artykuł » zamknij

Dni Firefoksa 2 policzone

Źródło: Nasza-Klasa.pl
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy